Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

oto jak powinna wygladac pradziwa kobieta

Polecane posty

Gość prawdaz
Czysta :D "jest napisasne russian bride - czyli rosyjska panna mloda. wiec jednak szukaja mezow." dlatego zapisac sie tam nie powinnAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, myslalam ze jestes facetem:)) Jak na razie wypowiadali sie tu glownie mezczyzni zalac sie, ze te rosyjskie pieknosci szukaja dzianych sponsorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysł może psycholog Ci
pomoże !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Przegladajac oferty, stwierdzam ze swoim poczuciem estetyki, ze wcale nie pieknosci. Narazie jestem na 28 stronie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982-reaktywacja
ladne sa ale drogie w utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkAAAA
Tylko pytanie jest jedno: JAKA ZAGRANICZNA KOBIETA CHCIALABY TAKIEGO POLAKA OBLECHA???Pomazyc sobie mozecie;/A nas -Polki-to doceniaja obcokrajowcy;p A Polskich facetow kto?Nikt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
http://www.bride.ru/ph/htcgi/ladies/697/697635P1.html a tu calkiem calkiem, do momentu, az nie kliknie sie na ostatnią fotę (zapewne przestroga dla ewentualnych zainteresowanych, aby nie czuli sie do reszty rozczarowani efektem fotoshopa i innych bajerow :P:D) Wiele z nich czesto tez kleja swoje foty w 2 wersjach, przed i po odchudzaniu. Albo po i po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Pewnie tez przeglada, wciagajace to to :D Fajnie tez porownywac stan ich cery do cyferek, ktory podaja przy wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
chwala was bo jestescie latwe dupy lubicie obciagac i polykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek jest tylko oglada film ;P a wiec jednak zaciekawila was ta stronka ;P powiem tak - dopiero na 25 stronie znalazlem ta kobiete z profuli ktory zapodalem, wczesniej zadna mi nie podpasowala, nasuwa sie pytanie, jestem wg was wybredny czy nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
jagudka szarpnieta photoshopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
ciekawe jaka jest jagudka po zdjeciu warstwy rozmywajacej w photoshopie pewnie pelno strupow na ryju i pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Przecie Twoja wujek jest na 41 stronie :P Zalezy na co zwracasz uwage, Twoja z owego tlumu rzeczywiscie wyroznia sie naturalnoscia i wzbudza zaufanie. Dalabym jej z urody 5/10 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujku a pokaz sie nam
jestem ciekawa jak wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
"no co wyglada jak typowa polka typowe prymitywne rysy to chyba polka !! " No wyglada jak typowa kobieta po wstaniu z łóżka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parze na sympatyczna buzie, i trcohe na te opisy, dziewczyna lubi podroze, rower i szuka zwiazku z pozczuciem humoru, wiec msyle ze znalezli bysmy wspolny jezyk. mam tez na kompie taka jdna z ukrainy, ma 24 lata mieszka z rodzicami, i bardzo ich kocha ale chciala by juz miec wlasna rodzine, naprawde ladna i fajna dziewczyna, ach zeby byc tak 3 lata starszym ;( kumpel poznal swoja zone za granica jak pracowali razm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najbarzdiej mni urzeka ten akcent , jezu rosjanka czy bialorusinka mowiaca po polsku, cos zajebistego, dostaje orgazmu niemalze na sam sluch :D a jeszcze jak ladna i sympatyczna to bożże ;d;;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
sluchaj justyna ty sie tak nie smiej bo one wszystkie sa i tak ladniejsze od ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×