Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

oto jak powinna wygladac pradziwa kobieta

Polecane posty

Gość prawdaz
😭 pare lat temu spedzilam najcudowniejsze wakacje w swoim zyciu - 2 tyg we Florencji i 2 w Rzymie, cały czas na nogach, od rana do wieczora ...sama planuje zyc w Hiszpanii :P http://www.bride.ru/ph/htcgi/men/243/243118P1.html stary ale jaki fajny .hiehie :P Wujek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Wujek chyba bezpieczniej na szybie, chociaz zdazysz wykrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Hiszpanii bylam raz w Barcelonie i bardzo mi sie podobala. Kiedys chcialam uczyc sie tez hiszpanskiego, ale wyszlo tak, ze trafilam do szkoly z wloskim no tak sie potoczylo... Lubie bardzo hiszpanska muzyke, chyba nawet bardziej niz wloska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek, a moze urzadz mieszkanie wedlug feng shiu i poloz gdzies ten plakal w kaciku milosci. czytalam tez ze jak sie kupinp dwa delfiny i nastawi tak na "dwa" to sie szybciej znajduje milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
Wujek masz coś do Lublina :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie wiec podaj jakies tytuly romantycznych kawalkow po hiszpansku, tak w sam raz na seks i wieczor we dwoje, szukam ich od dawna ale poza iglesiasem to nie znam nikogo z tej muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie...
ja ostatnio odkrylam "Sometimes" Blue cafe bardzo sie fajnie przy tym tanczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z hiszpanskich znam akurat bardziej te szybsze do potanczenia. z wolniejszych to:: julio iglesias - baila morena thalia - non me ensenaste thalia - loca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
No to masz szczescie ... bo choć moze krucha jestem to patryiotyzm we mnie drzemie i bronic ostro bede Lublina i pieknych kobiet tych okolic :) a wniedziele właśnie jade do Kazimierza:) hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie...
ps a w Szczecinie sa piekne dziewczyny tylko faceci jacys nie tavy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj ogolnie o feng shui. kup jakas ksiaze o tym. z tego co czytalam to zeby efektywniej istniec trzeba podzielic pokoj na odpowiednie czesci: praca, milosc, odpoczynek i odpowiednio je urzadzic. w ksiazkach sa dokladne wskazowki jakie to powinny byc czesci i jak urzadzone. ze strefy milosci zapamietalam tylko, ze nie wolno wieszac czy stawiac pojedynczych figurek tylko pary np para delfinow czy para ludzi czy innych istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać tylko w lodzi i okolicach jest fatalnie wiem ze w lublinie sa piekne kobiety osttanio wysiadly takie 3 z golfa na stacji benzynowej w wawie, rejestracja LU ;D ale w kazimierzu same parki/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Jezyk muzyka wloska i hiszpanska - powoduje u mnie gesia skorke. Film hiszpnski, w szczeg Almodovara. Czysta jak Ci sie zyje we Wloszch, co powiesz o ludziach, klimatach (pewnie juz pare lat tam zyjesz, to co innego niz miesieczne wakacje ). http://www.bride.ru/ph/htcgi/men/243/243118P1.html ZARĄBISTY!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wujek - palikot to debil :P konczyl filozofie wiec wiesz .. Ten nie ma obledu w oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak stoi moje zdjecie na polce, dostawie zdjecie tej dziewczyny a pzred naszymi fotami postawie takie delfinki to bedzie ,,kacik milosci'' ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
a co Ci parki przeszkadzaja :) hihi ja troszke musze odpoczac a mam tylko jeden dzien wolnego więć daleko wybrac sie nie mogę:(... L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdaz-- zyje mi sie ogolnie dobrze:)) na ludzi nie moge narzekac bo jak na razie odpukac trafilam na fajnych. ogolnie wlosi sa bardziej usmiechnieci i troche mniej uskarzaja sie na swoj los. nawet jak sie uskarzaja to z usmiechem. faceci sa tez bardziej pewni siebie co ma dobre i zle strony. gorzej z ekonomicznego punktu widzenia bo gospodarka wloch jest teraz w kryzysie i ciezko o dobra prace. ja na razie studiuje i problem ten dotknie mnie tak mniej wiecej za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Czysta ja pamietam ekspresjonizm uczuc wyrazany w kazdej sytuacji. Te wrzaski, gwizdy i wogole :P kurde, zarabisty mial byc ten gosc http://www.bride.ru/ph/htcgi/men/242/242969P2.html :D:D:D:P:P Złosliwa - wiem, dziekuje za komplement :P Tobie juz nie bede mowic co do Ciebie czuje, poniewaz sie powtarzac nie lubie, poza tym i rozpieszczac :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×