Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana katarzyna

Ratujcie mnie, napsal mi takiego smsa... Nie wiem co robic

Polecane posty

Gość zalamana katarzyna

Dzownilam do niego, ale nie odebral. Za chwile mi odpisal, ze nie moze rozmawiac, wszystko ok :* Jest piatek, byla wtedy godzina 21;30 Przez ta godzine wyslalam mu moze z 10 sms i z 15 razy dzownilam, i nic... Mieszkam za granica, wiec czuje sie bezsilna... Nie jestesmy jakimis gowniarzami, ja mam 25, on 32 lata. Nie wiem co mam myslec... Prosze, pomozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
a moj facet wyjechal na wakacje z kumplami ... wylaczyl tel . suepr co ;'(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mnie ktoś tak zamęczał tel. i smsami to bym tel. wyłączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana katarzyna
dlacego jestem glupia?? dlaczego w paitkowa noc facet mowi, ze nie moze rozmawiac?? Uwazacie wiec, ze to normalne????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana katarzyna
lalertikaaaaaa, wspolczuje Ci :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamsobie...
katarzyna to teraz Ty wylacz telefon na dlugo i nie odpisuj na smsa jak sie odezwie, zobaczysz ze wtedy bedzie dzwonil jak oszalaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmeeleek
op cholerę go tak napastujesz?:O może faktycznie nie może gadać a ty jeb ie sz ciągle esy i sygnałki idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrrki
a moze mial wypadek moze zlapała go policja moze kogos odwoził do szpitala w naglym wypadku jest milion roznych powodow poczekaj az sie wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana katarzyna
Jej, dziekuje za te glosy ktore mnie nie skrytykowaly. Troche mi emocje przeszly, ale jestem tak daleko i czuje sie bezsilna. Co mam sobie myslec, kiedy psize mi smsa, ze nie moze rozmawiac, jest piatkowa noc. Przepraszam, co takiego moze sie dziac waznego?? nic nie rozumiem skojarzenia mam jednoznaczne :( Jak ja nie bede odpisywac, to on z pewnoscia nie bedzie do mnie wydzwanial, ten typ tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, czesc Angolek :) ja jeszcze we Francji, a Ty jakies niusy w zwiazku z Matruszkiem masz dla mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
zalamana katarzyna - no :( dzieki :( mam taka schize ze szok ;( mowil ze byl na imprezie i po czasie pisze eska ze wrocil spac i nagle tel ,wylaczony :( i co ja mam myslec? jedno sie nasuwa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Wszystkichhhhh
laleritkaaaaaaaaaaaaaaa - Mój jest z kumplami na wycieczce . Częstochowa itd...Puszcza mi sygnaly w prawdzie co godzine,ale nie dzwoni.Rano tylko dzwonil mnie obudzic wrrrrr. Ja chcialabym gdzies wyjsc kuzwaaa!!!! Kumpele sie bawią w clubie ,pisza smsy,ze jest fajnie,a ja musze siedziec w domu i odpuszczac mu sygnały. Jejuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem mam. :p Dzisiaj siedzę sobie na meczu i ktoś dzwoni. :D Ja taka wkurwiona odbieram, a tam kto...? Mateuszek. :p Heheh! Żałuj, że nie widziałaś mojej miny. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana katarzyna
Jezu , ludzie! czy jak ejstescie ze znajomymi to nie odbieracie telefonow od swoich facetow?? bo jestescie ze znajomymi?? nie oslabiajcie mnie Pozatym nic zlego nie moglo sie stac, bo ten sms by z emotkami, wiec chyba w jakichs chwilach wypadku czy policji nie bedzie mi slal buziek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrrki
a moze chcial Cie uspokoic to wyslala emotke, albo odruchowo jakby pukał inna panne to uwierz mi - wogole by nie odpisal a po wszystkim wymyslilby dobry bajer i dryndnąl - proste i logiczne. A tak na marginesie skoro mu nie ufasz to jaki sens ma wasz związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja jestem z kolezanka i moj do mnie dzwoni to owszem odbieram raz ale jak mu mowie, ze teraz nie moge gadac to on mnie wiecej nie nagabuje bo wie ze bym sie wkurzyla. naprawde jest to wkurzajace gdy czlowiek chce w spokoju pogadac a tu ciagle bip bip. To samo w druga strone. jak moj maz pracuje e (bo np pracuje w nocy) czy gdzies jedzi to nie wydzwaniam do niego non stop. Jesli mi raz mowi, sorry teraz nie moge gadac to szanuje to i czekam az sie sam do mnie odezwie. to sie nazywa tez zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
czysta wyborowa - mam nadzieje :(((( Witam Wszystkichhhhh - to idz na impreze ;D skoro on gdzies jest to Ty tez ;) ja swojemu wkrecilam ze ide na disco zeby sie denerwowal .. i dal mi wyklad ze mam byc grzeczna ! wiec mam nadzieje ze on tez bedzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze sama nie wiem... bo ta rozmowa była jakaś taka dziwna... Mówił mi, że poznał jakieś dziewczyny z mojej miejscowości itp. Potem stwierdził, że skoro jestem na meczu to zadzwoni później. No i później dzwonił kilka razy, ale kur... nie mogłam odebrać. A jak do niego oddzwaniałam to nie odbierał. Ale w sumie to było przed chwila, więc może śpi. ;) Aha i jeszcze mi napisał sms, że w sumie nie wie, dlaczego się odezwał... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Wszystkichhhhh
Cos Ty kochana opierdzielców bym dostała ,że szok!!! Jakbym mu nie odpuscila sygnała! Bo wiadomo ,gdzies sie bawie to juz cos pewnie odwalam. Wiec wole siedziec w domu! echhh...Taka juz jestem powalona kuzwa;/;/ On na wyjezdzie ,pewnie imprezuje ,a ja jak debil w domu. Co mi jest!!!??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana katarzyna
troche mnie uspokoilyscie, a z tymi smsami i telefonami, to juz zdazylam z siebie zrobic idiotke.... Ale czuje sie bezsilna tu, z dala od niego :( Nie mowie, ze pukal jakas laske, ale jak byl na randce, to mogl spokojnie wyslac smsa. Nie wiem juz czy ufac, on nie mowi mi wielu rzeczy, bo "po co". Dalej jednak boje sie myslec co mogl robic w piatkowa noc, ze nie mogl mi tego powiedziec, choc dzownilma, prosilam, grozilam :| jesu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×