Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd mi

Zostałam nakryta

Polecane posty

Gość bardzo ładne opowiadanie
:) sama wymyslilas?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheDagon
Ja pier...le ale walisz smutki coś mi sie wydaje że sama ta bajke wymysliłas.A jeżeli to prawda to jak możesz tak beztrosko wypowiadac sie o własnych dzieciach . I wogóle jak mozesz mieć za ważniejszego jakiegoś gówniarza który cie wali dzien w dzien niż własna rodzine . BRAK MI SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna ściema :0 szczerze mówiąc spodziewałem sie tego po przeczytaniu topicu. 4 miechy bez seksu to ciężkie obciążenie psychiczne a masturbacja to już nie to samo życia nie oszukasz. A mąż twó to pizda jak by ogarnął to może przyjechać choćby na wekend bilety lotnicze kosztują grosze jak ktoś dobrze poszuka :> więc zamiast zabawiać się z tobą zabawia sie z kumplami i hostessami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastolatek
Może zaczne tak ja mam 17 lat i jestem nastolatkiem jeśli chcesz z nim porozmawiac powiedz prawde ja bym zrozumiał tylko zaznacz ze chcesz byc wierna mezowi bo jak nie to on sobie pomysli jak to chlopak w tym wieku ze ma okazje zeby sie rozprawiczyc a jesli chcesz uniknac rozmowy po prostu to olej bo i tak zaden kolega mu nie uwiezy ;-) moj e- mail to kuba13111@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulmas
hahaha ze chcialo komus sie pisac takie opowiadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek
pogadaj z nim co widział i jakie ma zamiary i obserwuj co ci będzie mówił,wtedy mniej więcej go wyczujesz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie złapał sąsiad jak ****ałem jego młodą żonę a miałem wtedy 17 lat, poszedł do ojca na skargę ale się dogadali, wypili po butelce a ja dalej ****ałem ją tylko bardziej się pilnowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Mnie nakryto z dwoma czarnymi w akademiku. Ale nie wstydziłam się. To było takie egzotyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćno
lubię lizac myszkę jest jakąś chętna z pol wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×