Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myku myk

Potrzebuję pracy dorywczej, wpadłam na pomysł, ale czy dobry?

Polecane posty

Chciałabym pomagać dzieciom w nauce. Dzieci od 5 roku życia - lekcje pisania, czytania itp. a także dzieci z klas 1-3 ze wszystkich przedmiotów szkolnych. Myślicie, że znajdą się rodzice, którzy potrzebują takiej osoby? Mam wykształcenie wyższe, dwa kierunki studiów (nadal studiuję) oraz posiadam przygotowanie pedagogiczne. Potrzebuję trochę dorobić a ze względu, że bardzo lubię dzieci, potrafię uczyć myślę właśnie o takim zajęciu. Ale czy jest to dobry pomysł? Jeśli tak to jaką cenę proponujecie za 1 godzinę 1,5 bądź 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście myślałam, że za 1h -> 20 zł za 1,5h -> 25 zł a za 2h -> 30 zł To dużo, mało czy akurat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę żeby było
zainteresowanie, dziecku w tym wieku rodzice jeszcze są w stanie sami pomóc, gdybyś uczyła jakiegoś języka obcego to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o języku rosyjskim dla takich małych dzieci? Wiem, że angielski jest bardziej przydatny ale nie znam go na tyle by uczyć... Uważacie, że rodzice by chcieli by dziecko uczyło się rosyjskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dzisiejszych czasach
to chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaaaaaaaa
chyba jednak nie jest to dobry pomysl rozumiem cie bo tez znam dobrze angielksi i nauczanie poczatkowe z przedszkolnyhm skonczylam i nie ma po tym pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tak uwziełaś na te małe dzieci ?? małe dzieci nie potrzebuje pomocy w nauce bardziej maturzyści albo z takich problemowych przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję obrotne osoby z każdej miejscowości województw Dolnośląskiego, Opolskiego, Wielkopolskiego i Śląskiego. Potrzebuję przedstawiceli dla promocji nowej, niezwykle ciekawej i pożytecznej usługi - kompleksowego badania stanu zdrowia z możliwością wykrycia ukrytych zagrożeń, bakterii, pasożytów i innych zmian chorobowych. Chodzi o tak zwaną NLS diagnostykę aparatem \"INTROSPECT\" Zapewniam dobre wsparcie informacyjne oraz ciekawe warunki płacowe, ale na darmochę proszę nie liczyć!!! Zgłoszenia oczekuję pod adresem mail: centrum.rf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Super pomysł.Sama jestem matką i wiem jak bardzo taki maluch potrzebuje pomocy(a my rodzice nie zawsze mamy czas)Biorąc pod uwagę program w szkole podstawowej napewno będziesz miała komu pomagać.A i rosyjski się przyda(sama żałuje że lekcje w szkole omijałam szerkim łukiem).Co do stawki hmm..chyba nie jest za wysoka.Życzę powodzenia i napisz jak poszło,czy będą chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkhdeuih
bardzo dobry pomysł!!! Z całą pewnością znajdziesz chętnych. Szkoła podstawowa jest teraz napakowana durnym materiałem, rodzice owszem są w stanie pomóc, ale raczej nie mają na to czasu, a jak nie mają czasu to znaczy, że pracują, a jak pracują to przeważnie mają kasę. Ogłoszenia najlepiej wywiesić w szkołach prywatnych (wyżej sytuowani). Można też, tu podpowiadam udać się do dyrektora danej placówki i porozmawiać, aby ci pozwolił przyjść na zebranie z rodzicami, gdzie sama przedstawisz siebie i swoja propozycję, efekt murowany. Ten rosyjski to też dobry pomysł. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×