Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apsikkkkk

nie potrafie zerwac z chłopakiem

Polecane posty

Gość apsikkkkk

nie ze nieche tylko on mi nie daje ja mu pisze esa ze to juz koniec ze nie jestesm szczesliwa on sie nie odzywa 1-2 dni a potem nagle wyskakuje z normalnymi tekstami i pyta co robie i o ktorej moze przyjechac:/ ja pierdoleeeee a gdy mu mowie ze niechce z nim byc to on to zwala na fochy i humorki i koniec koncem wydaje mi sie ze on jest nieswiadomy tego co ja czuje a ja chociaz miałam postanowienie zerwac potem zacxzełam sie wachac i wreszcie pozwoliłam mu przyjechac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoweOrangeGo
no w ogóle sama idea zrywania przez smsa wydaje mi sie malo powazna. chyba za stara jestem na ten topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkkkkkkkkkkkk
no ale jesli sie nie widzimy 2 tyg a on mnie całkowicie olewa to w jaki sposob mam niby zerwac???????? jechac do niego 100 km? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co wymyślili telefon?? Tylko do smsów?? Nie. Wiec wybierz jego nr, zadzwoń, powiedz mu to głośno i wyraźnie, olej jego fochy i humory, nie pozwól mu przyjechać (jak przyjedzie to wyjdź do koleżanki) i tyle. Piszesz, że mieszkacie 100 km od siebie? to tym lepiej... ja nie widzę problemu z takim zerwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkkkkkkkkkkkk
to nie jest takie proste bo i ja nie jestesm pewna swojej decyzji:( nie kocham go ale boje sie samotnisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli go nie kochasz,nie jestes szczesliwa to dobrze zrobilas,ze z nim zerwalas. nie boj sie samotnosci.poznasz kogos z kim bedziesz szczesliwa. zadzwon do bylego i porozmawiaj z nim ,powiedz mu ze wygaslo uczucie,ze juz go nie kochasz. nie spotykaj sie z nim bo bedzie ci trudno.on bedzie cie przekonywal do siebie. zerwij i nie kontaktuj sie z nim.badz stanowcza! troche wiecej asertywnosci !!!! bo zawsze bedziesz nieszczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkkkkkkkkkkkk
mam 22 lata czyli niezbyt stara ja mowie mu ze niechce z nim byc a on nic sobie z tego nie robi nie ułatwia mi :( to moj pierwszy chłopak dlatego boje sie z nim zerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo osob boi sie zerwac bo boi sie samotnosci! a pozniej jest inaczej.po zerwaniu po jakims czasie poznaja nowego partnera i jest pieknie. to normalne ze na poczatku bedziesz miala dolka jak zerwiesz bo w jakims stoponiu przywiazalas sie do niego.ale w koncu bedziesz szczesliwa i wolna! i dasz szanse innym facetom na poznanie siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli do niego nie dociera ze z nim zerwalas to jego problem.najlepiej nie odpisuj mu na smsy, nie odbieraj telefonow.wtedy zrozumie ze mowilas serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to przerabiałam
kiedy zerwałam z moim chłopakiem to do niego to nie docierało w ogóle. kiedy się spotkaliśmy brał mnie za rękę, próbował całować. kiedy przestałam się odzywać i zwyczajnie go olałam-zrozumiał, że to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkkkkkkkkkkkk
okropnie boje sie tego zerwania:/ nie lubie podejnowac takich decyzji pozwoliam mu przyjechac dzisiaj jak bedzie lipnie to jutro powiem ze to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkkkkkkkkkkkk
mi znajdziesz lepszego?:D wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababetix
zrywanie przez sms???? swiadczy o tym ze brak ci odwagi. porozmawiaj z nim w 4 oczy i powiedz ze to koniec. wazna jest ROZMOWA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×