Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca87

szczerzejest roznica dla kobiety w seksie z i bez gumy?

Polecane posty

Gość pytająca87

bo dotychczas robilam to tylko z , i zastanawiam sie, czy tak samo odczuwa sie "go" w srodku bez prezerwatywy...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze_mną_to_se_dużo_pogadasz
I doszłaś już do jakiegoś wniosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca87
nie, mam nadzieje ze ktos stad podzieli sie ze mna uwagami nt roznic w odczuciach z i bez gumy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolińska
podobno faceci preferują bez, ale osobiście nie wiem za dużo w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatywa ma bardzo cienkie ścianki więc myślę że poczujesz istotnej róźnicy. Ewentualnie wszelkie żyły na powierzchni penisa bez zastosowania prezerwatywy mogą być bardziej wyczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca87
wii- jak to jest bez ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy tam gadacie. Różnica jest duuuuuża i nikt mi nie powie że jest inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca87
wspolzyje nieregularnie - raz na pare miesiecy - z tym samym partnerem, nie oplaca sie inwestowac w tabletki, wiec stosujemy prezerwatywy+przerywany..... jak go namowic na seks bez?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiem jak to opisać ale jest inaczej, lepiej :) polecam spróbować :) i nie musisz od razu calego stosunku odbywac bez gumki, wystraczy że początek będzie bez a potem zawsze możecie wlożyć gumkę, tylko kto będzie wtedy chcial ją wkladać... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko gumka
wiii nie podawaj głupich pomysłów - seksu się nie zaczyna bez gumki. Plemnik czai się wszędzie, a na penisie zwłaszcza - prejakulat, reztki po masturbacji i takie tam. A co do pytającej: Dla kobiety nie ma żadnej różnicy oprócz takeij że trzeba jakiegoś żelu używać na początek bo penis bez gumki stawia większy opór niż w gumce (bo gumka jest jeszcze dodatkowo nawilżona i śliska). Jeśli chodzi o inne sprawy to nie odczujesz "zadnej" różnicy. Jak już musicie to psóbujcie z jakimiś super cienkimi gumkami. Ale jeśli się boisz ciąży to nigdy nie pozwalaj aby on wsadził swojego bez zabezpieczeń. Po co się później denerwować, przeżywać spóźniający się okres itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz bez gumki
to łykaj tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze a co kobieta ogolnie czuje kiedy (cholera zeby nie zabrzmialo glupio)penis jest w srodku tzn co jakies pulsowanie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale jakoś nie mam obsesji na punkcie czychających w ukryciu plemników :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie robi różnicy to czy penis jest w gumce czy nie .Najbardziej podniecający jest moment wchodzenia fiutka do cipki i potem jego szybkie ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wielka różnica! gdybym tylko mogła zawsze kochałabym się bez gumki.. właśnie.. te nienaturalne nawilżenie i ten poślizg.. a może lepiej jak to wszystko jest w pełni z naszych organizmów? wszystko w sobie czujesz.. kazdy skurcz, kazdy milimetrowy ruch penisa odczuwasz doskonale... mmmmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgj
bez jest bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiada się gówniażeria
Dla KOBIETY nie ma różnicy, czy z gumką, czy bez. Dla mężczyzny - oszem, znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiada się gówniażeria
Kobieta odczuwa wytrysk u mężczyzny jako pulsowanie. Zarówno w gumce, jak i bez. Być może obecność spermy też można wyczuć (bez gumki), ale jak ma się orgazm W TEJ SAMEJ CHWILI, to na to absolutnie uwagi się nie zwraca. I tu - do małolatów śliniących się a ciagle jeszcze jadących "na ręcznym" i zabierających głos w sprawach, o których NIE MAJĄ POJĘCIA - MĘŻCZYZNA tak pracuje, zeby miał orgazm w chwili, gdy ma go partnerka. Tak jest u normalnie kochających się par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgj
Nie mowcie ze dla kobiety nie ma roznicy, bo jest i to wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłam może dwa razy orgazm razem z partnerem a tak zawsze on piesci łechtaczkę do orgazmu a dopiero potem wchodzi :) ach ale się podnieciłam już czuje motylki w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 28 odczuwasz co??konkretnie przechodzace cie dreszcze gdy penis wchodzi zawsze bylem ciekawy co kobietka wtedy czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta zadna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrazliwa pochwe ale gumki na kutasku nie czuje...fakt..jest inne wejscie kutaska w gumce i bez...jest roznica bo w gumce jest wieksze tarcie..ale w miare ruchow posuwisto-zwrotnych to tarcie maleje..wytrysk czuc wlasnie jako pulsowanie kutaska...no i wkladanie go jaknajglebiej przez mezczyzne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla kobiety róznica jest
znaczna, zwłaszcza jak już dostanie żółtaczki albo HIVa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca87
achh Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...................
nie czuć różnicy za bardzo. Ewentualnie jakieś dziwne odgłosy lateksu :( No i w gumce gładko wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca87
s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×