Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Satanista

Czytam wlasnie topic wkurza mnie że dziewczyny lecą na wysokich i chyba to...

Polecane posty

prawda ,że jedyna co może zrobić taki niski koleś to się powiesić :( Wiadomo ,że nie będzie miał takiej dziewczyny jak chce... Bez kitu życie jest zajebiście niesprawiedliwe ,że jednych skazuje na taki los :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz ze ie bedzie mial takiej jak chce? skad wiesz jakiej chce? a prawda jest taka ze kobiety czuja sie bezpieczniejsze przy wysokich choc nie jest to regula. ja osobiscie uwazam ze kazdy mankament fizyczny mozna nadrobic osobowoscia i pewnoscia siebie kwestia psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekart... nie oszukujmy sie. Co z tego ze facet bedzie super z charakteru ale bedzie mial 165 cm i ebdzie wygladal jak moj syn a nie facet. ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
polna rusałka no nie żartuj najwięksi tego świata są sredniego wzrostu, patrz Miedwiediew , Sarkozy , no i oczywiście nasz pan prezydent Lech Kaczyński. I powiedz mi,ze nie są męscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
a Carla Bruni to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
też Sarkozy mial nie startowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to zastanawia mnie po co sioe zaklada takie tematy/ Przeciez to logiczne, wszyscy dobrzed o tym wiedza a kolega szuka chyba pocieszenia . Nic z tego takie ejst zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna rusałka> zawsze marzyłem o wysokiej ,takiej modeleczce heh no znalazlem swój ideał ,ale wiadomo jak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
nie musi szukać, pocieszenia, bo jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
no rozumiem,ze może Ci się nie podobać Przemek Gosiewski, bo halsuje na prawą stronę, ale tak generalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
i co taki wielkolud, kłania się każdym drzwiom, garbi non stop i to jest ladne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekart ale wez sobie pomysl, ja mam 176 cm i jakbym wygladala z facetem co by mial np 160 ?? moglabym go pod pache wsadzic albo nosic na barana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
takie samo pieprzenie jak to,ze potrzebujecie 20 cm-trowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
kilku cm nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
ale jest sprawniejszy. popatrz na Giertycha jaki on niezdarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowie ze nizsi sa gorsi. Ale niech wiedxza o tym ze nie maja co do wysokiej robic podchodow bo zazwyczaj nic tyo i tak nie da. Tyle ejst niskich dziewczyn czemu do nich nie startujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
jak w nicku ;-) ale mam dziewczyne mniejszą, ale jakby mial ciut wyższą to by to nie był dla mnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz polna rusalka to kwestia priorytetow. Ty chcesz zeby Twojego faceta bylo wszedzie widac ja chcialabym zeby widzilam mnie a do tego nie potrzebuje 2 metrow wzrostu zawsze moze podniesc wzrok;) a juz mowiac zupelnie powaznie to mysle ze takie rzeczy licza sie w pewnym wieku, w moim juz sie na to tak nie patrzy:) licza sie inne wartosci. choc wiadomo, przez ten okres gdy wyglad jest naszym najwiekszym zmartwieniem tez trzeba jakos przebrnac. ja sama znam pary gdzie kobieta jest wyzsza a niekiedy duzo wyzsza od swojego partnera i nie kjest to dla zadnego z nich dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris170
no jasne, ale dziewczyn 180 jest na szczescie malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×