Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzyszlaMama23de

Feminatal opinie o leku i wielkosc dzieci po nim.

Polecane posty

Zazywam feminatal teraz juz ten od 13 tyg do konca karmienia piersia.Ktore z was go biora? .Czy nie rodza sie po nim ogromne dzieciaki jak po centrum materna??.Czy mieliscie anemie biorac feminatal ??.Dzieki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia miala 3050 wagi wiec taka wsam raz by sie szybciutko i bezbolesnie urodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też brałam całą ciążę
Feminatal, a synek urodził się z wagą 3450g więc żaden wielkolud tylko z normalną wagą, a pod koniec ciąży jadłam wyjątkowo dużo, bo lekarz zdenerwował mnie mówiąc, że waga mojego synka w 35 tyg., która wtedy wynosiła 2600g jest niską wagą:O Bardzo zależało mi by dziecko przybrało na wadze do końca ciąży i jak widać udało się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminatal- brałam do końca ciązy, urodziłam zdrową córeczke waga 2500kg. w 36 tyg, gdy bym ją urodziła w wyznaczonym terminie miała by 3300kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze temat nie umarl bo zastanawialam sie czy zostac przy feminatalu czy go zmienic ale jak widze ze jest dobry to przy nim zostane .mi go polecila ginekolog tutaj w niemczech mowiac ze to najlepszy lek dla kobiet w ciazy jaki moze zapisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia miała 4020g, ale w mojej rodzinie wszystkie dzieci rodzą się duże, więc myśle, ze to nie po tych witaminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam tylko do 8 miesiąca ,bałam sie w 9 żeby synek nie był duży a i tak urodził sie z masą 4100 wiec strach pomyśleć co by było gdybym brała witaminy w 9 miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez brałam od 3-ciego
miesiąca. Córka 2960 i 54cm urodzona o czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viosenne slonko
Dziewczyny jestem we wczesnej ciazy a lekarz nie zalecil brania niczego oprocz folika. Wyniki mam bardzo dobre. Ale caly czas mysle ze moze brakowac mi np jodu, cynku itd. Nie chce na wlasna reke kombinowac, bo slyszalam ze mozna np witamie A przedawkowac a to bardzo zle dla dzidzi...sama juz nie wiem:( Diete mam zroznicowana, ale czy to wystarczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminatal ma 2 rodzaje witami od momentu planowania dziecka do konca 12 tyg i drugi od 13 tyg do konca karmienia piersia .ten pierwszy ma mniej witamin ma jod ,metafoline ,kwas fioliowy, i jeszcze cos ale nie pamietam nie wiem co mam ci poradzi ja bralam tabletki od kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy czyli 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminatal nie ma w skladzie witamin ktore w 100% pokrywaja zapotrzebowanie ciezarnej na dane witaminy a centrum materna ma wszytsko po 100% a przeciez nei jemy samych witamin tylko inne rzeczy ktore je tez zawieraja stad takie duze dzieci.mysle ze te mamy ktore maja 4 kg dzieci musialy jesc jeszcze duzo innych bogatych w witaminy produktow oprocz vitamin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też brałam całą ciążę
ja brałam FEMINATAL N i całą ciążę miałam rewelacyjne wyniki krwi:) lepsze niż przed ciążą i jak startowałam na początku ciąży z hemoglobiną 12.0 tak w 9 miesiącu na 6 dni przed porodem miałam 12.7:) a moje dziecko jak widać urodziło się z książkową masą i długością ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też brałam całą ciążę
pamiętajmy też, że wpływ na wielkość i masę naszych dzieci mamy również - MY - rodzice:) przecież przekazujemy im własne geny i jeśli sami byliśmy sporymi dziećmi przy urodzeniu i takie będą nasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
też brałam Feminatal w ciąży - do 14 t.c. córka urodziła się z wagą 3500 g, więc żaden wielkolud ;) jeśli chodzi o geny to fakt - miałam podobną wagę urodzeniową - 3450 g niestety cały II trymestr miałam anemię i oprócz Feminatalu brałam też żelazo i kwas foliowy 5 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
miało być "od 14 tc" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale skąd wogóle pomysł ze przez witaminy dzieci rodzą się duże? moja córka pierwsza masa 2920 i brałąm całą ciąże witaminy a synek 3600 i tez brałam całą ciąże i jeszcze żelażo od połowy do końca:-) a masa moja i męża nie przkraczała 3kg więc nie o witaminy chodzi,zależy w dużej mierze jak się ogólnie odżywiamy itd.tryb życia i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania767
po tych tabletkach miałam bardzo dobrą morfologie i nie miałam zadnej anemii . Moja corczka urodzila sie w 40 tyg i ważyla 3700 ,ale mierzyła 59 cm . Dzidzia duza bo ja jestem drobnej budowy , ale w połowie ciązy dopadła mnie cukrzyca ciążowa troche pozno zdiagnozowana a wiadomo ze przy cukrzycy dzieci rodza sie wieksze - udowodnione naukowo.Na szczescie dzidzia urodziła sie zdrowa dostała 10 punktow apgar a ja juz cukrzycy nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×