Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiacik

Wszystkiemu winne sa kobiety

Polecane posty

kobiety nie interesuja sie fajtlapami, brzydalami, zarabiajacymi 1300zl,niedorajdami zyciowymi z brzuszkiem, niesmialymi, malomownymi. czekaja na gotowe. ze od razu na ich drodze stanie bogaty, przystojny i inteligentny. najlepiej brac garsciami mimo ze w wiekszosci nie jestescie modelkami, raczej sredni typ urody. dziwic sie pozniej ze jestescie nieszczesliwe bo ten was nie chce, tamten zostawil, inny ma kochanke. a zapewniam was gdybyscie bardziej zainteresowaly sie tymi osobnikami wymienionymi w pierwszym zdaniu wygralybyscie zycie. a dlaczego? ktos doceniony, czujacy sie potrzebny potrafi sie odwdzieczcyc ze zdwojona sila . i to nieprawda ze roznica miedzy przygarnietym zwierzeciem i czlowiekiem jest taka, gdy tym osobnikom zacznie sie dobrze powodzic, to tylko pies nie ugryzie.tak tyko mogly stwierdzic kobiety ktorych pociaga tani lans beemka po piramidach.prawda jest taka ze takim niedorajdom jak to ich okreslacie jest potrzebna niewielka czasem pomoc a nawet tylko wasza obecnosc. no bo np koles malo zarabia gdyz po co mu wiecej skoro nie ma na kogo wydawac. a gdyby mial kobiete przy boku mialby dla kogo sie bardziej starac.lub gdy chodzi w nieswiezych rzeczach,jest niedozywiony/za gruby to wtedy brakuje mu kobiecej reki. tej delikatnej i czulej ale i wymagajacej silnej woli. slyszalem o takim przypadku ze kobieta wziela sobie za partnera takiego nieudacznika i po dwoch miesiacach byl nie do poznania. i wtedy ta kobieta miala satysfakcje ze sama czegos dokonala, nie siedziala na dupie, nie pilowala paznokci tylko wziela sprawy w swoje rece.a pozniej mogla sie nim pochwalic przed tymi kolezankami ktore tego niedorajde tak wysmiewaly. facet moze byc tylko facetem przy kobiecie.kiedy jej nie ma, nie potrafi byc taki jakim by go chcialy widziec kobiety. jemu jest wygodnie takim jakim jest ale co z tego? ma grac? tu jest potrzebna nauczycielka. po takiej szkole swiadectwo jest z czerwonym paskiem, a to kobieta zbiera owocne zniwa. mezczyzna stworzony przez kobiete bedzie sie jej odwdzieczal na kazdym kroku bedac takim jakim go sobie wysnila. ksieciem z bajki z maluchem za 300zl;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
Ty tez masz wymagania jak kazdy,wiec o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze nie denerwuj mnie
nie mam zamiaru być mamuśką dla mojego faceta.😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety nie interesuja sie fajtlapami, brzydalami, zarabiajacymi 1300zl,niedorajdami zyciowymi z brzuszkiem, niesmialymi, malomownymi." i dobrze robią w końcu mają wybór bo facetów jest więcej... przed 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yghh
kobiety nie interesuja sie fajtlapami, brzydalami, zarabiajacymi 1300zl,niedorajdami zyciowymi z brzuszkiem, niesmialymi, malomownymi a co w tym dziwnego?:D a faceci to się interesują zahukanymi pannami z nadwagą?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze gada :classic_cool: tyle ze to sie nie zawsze sprawdza :P czasem lajza pozostaje lazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
Fiacik to wklej @ podaj gg wytyczne jakiej szukasz i bedzie po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo ja przygarnelam
takiego jednego średnia uroda, zarobki niewielkie ale milość nie wybiera no i ........ tak sie odkul na moim wikcie , że poczul sie jak maczo i myślal, że zaraz wszystkie dupy w okolicy powyrywa tak sie to kończy wykopalam dziada i widze schudl , zmarnial no coż może trafi na inną naiwną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
a wygląd wiek tej kobiety? podaj swojego @ na forum każdy facet jest wyjątkowy,wiec napewno znajdziesz kogos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ponizej 30 lat.wyglad? wysoka i szczupla.ubierajaca sie tak bym sie za nia nie wstydzil.wlosy zadbane ale nie na ''chlopaka'' bo to podchodzi pod pedalstwo.zadbane stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
juz lepiej :) powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie szukam. to ona ma mnie znalezc i poderwac.niech sie stara teraz.ja sie odwdziecze jak jej dobrze pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
to czekaj cierpliwie..opisz sie... ja znikam jestem 30-tka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam fakt ze nigdy zadna nie pokazala mi cipki juz duzo o mej brzydocie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
bez sensu. kobiety są rozmaite, jak to ludzie. nie jest tak że są złe czy dobre albo głupie czy mądre. różne są. i faktycznie troche racji w tym co mówisz jest, że są faceci którzy potrzebują bodźca, potrzebują być komuś potrzebni aby uruchomić ich aktywność. no ale powiedz szczerze, czy dziwi cię to, że kobieta mając do wyboru takiego "niepełnowartościowego" albo "wzorzec samca" wybiera tego drugiego? przecież to normalne, oczywiste i idiotyzmem było by gdyby robiła inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co komu odpowiada i czy jest miedzy nimi chemia. Bo niby z jakiej racji kobieta ma spotykać się z takim fajtłapą, brzydkim, z brzuszkiem który kompletnie się jej nie podoba?? I kobiety myślą przyszłościowo. Nie można planować rodziny z kimś kto zarabia 1300 zł. Nie daj boże ona też tyle zarabia i co? z tego mają utrzymać dom, dziecko? To jest chyba logiczne, że każdy chciałby trafić na inteligentnego, zadbanego, zaradnego partnera. I idzie to w 2 strony... faceci o wiele wiele rzadziej wybierają biedniejsze, brzydsze, mniej zadbane kobiety od siebie. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamalala123
Autorze tego topicu: sugerujesz,ze mamy na sile byc z niepociagajacym facetemw przenoszonych i przepoconych kozulkach?Czy ty aby za duzo od nas nie wymagasz?Facet musi nas czyms zainponowac, zebysmy sie nim zainteresowaly, inie laduj nas wszystkie do jednej walizki, ze musi byc bogaty, czy przystojny niewiadomo jak....I to sie dzieje w obie strony, wam-facetom kobieta tez musi przypasc do gustu- takiej z owlosieniem i moktymi sladami potu pod pachami byscie nawet nie zmierzyli wzrokiem, chyba ze z obrzydzenia...KOBIETA TO NIE FUNDACJA POMOCY trzeba sie o nia postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamalala123
''na pewno ponizej 30 lat.wyglad? wysoka i szczupla.ubierajaca sie tak bym sie za nia nie wstydzil.wlosy zadbane ale nie na ''chlopaka'' bo to podchodzi pod pedalstwo.zadbane stopy." A ty cxzego wymagasz? Ze taka laseczka jaka opisujesz bedzie nawracac jakiegos oblecha?Zglupiales do reszty?Kazdy facet takiej szuka,ale tylko zadbani moga taka zdobyc, bo taka laska jaka opisales sie szanuje, i leca na nia ini niz jakies grubas, a skoro ma z czego wybierac, to po co ma za matke Tereche robic? A jak do ciebie by startowala 3oletnia laska obzerajaca sie w mcdonaldzie w tunice w ktoe=rej wystaje jej brzuch na pol metra a przez obcisle leginsy widac celulit, i taka blondyna szczuplutka z biustem, piekna cera-JAKA BYS WYBRAL CO?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo wreszcie
ktoś to napisał! Brawo! Trzeba stworzyć jakiś front wyzwolenia prawiczków, niedorajd życiowych itd. bo ile można patrzeć jak one lecą na FACETÓW bo sobie ubzdurały, że oni się tylko nadają? Czas powiedzieć DOŚĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
wiecie, nie przesadzajcie też w drugą stronę. jesteśmy wszyscy zwyczajnymi ludźmi, statystycznymi. nikt chyba z tutaj obecnych nie jest miss uniwerse ani kierowcą formuły 1. oczekując bóg wie kogo same skazujecie się na oszustów i pozerów. i to jest niestety dosyć częste. sam mam bardzo fajną, sympatyczną i inteligentną koleżankę (kiedyś już o tym mówiłem), która dobre parę lat zmarnowała z jednym z nich. koleś ciągle opowiadał o swoich wielkich planach, w każdej sprawie zabierał głos, na wszystkim się znał a de facto łapał się jakichś dorywczych fuch i często siedział na jej utrzymaniu. na niej nie zależało mu zupełnie a tylko na tym żeby "błyszczeć". no i często się na to łapiecie. ten "blask" was jakoś tak potrafi oślepić, że nie widzicie że to pozer, błazen i kretyn. zanim się zorientujecie to mija często naprawdę dużo czasu i udręki. dobrze jak sobie takiemu błaznowi dziecka nie dacie zrobić bo wtedy to już kaszana kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami malami
ja sie spotykam z łysym, z nieprostymi zebami, wychudzonym który nic nie zarabia (sory, zarabia 400 zł miesiecznie ) :o i tez jestem nieszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wiecie, nie przesadzajcie też w drugą stronę. jesteśmy wszyscy zwyczajnymi ludźmi, statystycznymi.\" i kto to mówi? facet który przez ponad 30 lat nie miał dziewczyny :D więc jednak nie wszyscy są statystyczni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
podły łotr, no podły łotr normalnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma - kobiety sa takimi istotami ze mowia jedno, robia drugie. dlatego sa idiotkami a my na tym korzystamy:) zlosliwa,brzydka i stara - umyj dupe i wyjmij ta kaszanka z cipki bo wpadne wieczorem pokazac kim jest prawdziwy mezczyzna ;p zloo- a czemu od arzu rodzina? nie mozna pzrejsc przez zycie we dwojke kochajac sie i nie martwiac sie ze dziecko zobaczy? i faceci wybieraja zradziej brzydsze? kobieto rozejrzyj sie po ulicy albo przeczytaj moj temat w ktorym to szczegolowo opisuje ta sytuacje kalamalala - a czy niesmialosc nie jest intrygujaca? moze to byc odczytane jako tajemniczosc.poza tym kazdy sie poci. ten piekny tez. to wy macie sie o ans starac bo ty wy bardziej cierpicie z powodu braku milosci niz my i nie lubie popadania ze skrajnosci w skrajnosc.ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
kobiety nie są bardziej idiotkami niż faceci są idiotami. a ty fiacik to się powinieneś leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×