Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karooollaaa

! miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość Karooollaaa

Mam mały problem i trochę sie denerwuje. 8 dostałam pierwszą miesiączke od porodu i trwa już 11 dni i jest dość obfita. Czy powinnam się martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK tak tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dlugo moje pierwsze okresy byly bardzo skape i trwaly ok 4 dni (gdzie przed zajsciem meczylam sie 7-8 dni) przy tym zero bolu moze powinnas isc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dalej nie wiemy kiedy ona rodziła.. Może tak naprawdę okres połogu jej się jeszcze nie zakończył i ma dalej krwawienie po porodowe?? Moja znajoma miała przerwę a później znowu od około 4 tygodnia po porodzie do 8. Wszystko przez to że wzięła swojego małego "klocka" na ręce i do góry podniosła. Ale lekarz nie stwierdził nieprawidłowości w tym krwawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakim czasie od porodu dostałyście pierwszą miesiączkę? urodziłam 3 m-ce temu, karmię piersią i nie miałam jeszcze miesiączki i u ginekologa też jeszcze nie byłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na zapas nie ma się co martwić bo Ci się mleko zważy;) Zadzwoń do swojego gina i on będzie wiedział najlepiej czemu tak się u Ciebie dzieje ewentualnie zaleci wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak karmisz piersia to mozesz 8 mies okresu nie dostac -tak mowila mi polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się karmi piersią to zazwyczaj nie ma się miesiączki. Hormony tak działają że dziwne i rzadkie jest to jak kobieta ma miesiączkę. Do lekarza powinnaś iść po zakończeniu połogu (ok. 6 tyg. od porodu) zrobić cytologie i żeby ocenił stan Twojej pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooollaaa
jestem 2 miesiące po porodzie a połóg ju ż mi sięm dość dawno skończył tzn krwawienie połogowe. Normalnie dostałam miesiącvzkę i zaczęłam zażywać tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to biorac tabsy takie dlugie krwawienie/plamienie jest w normie ja przez 3 pierwsze mies plamilam pol cyklu-co wg ulotki i mojego gina bylo niby normalne... pozniej przeszlo i krwawienie bylo juz zawsze skape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×