Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nivi

Czy sa tutaj dziewczyny po 30-stce, ktore mysla o zajsciu w ciaze....

Polecane posty

...po raz pierwszy? Jestem cztery lata po slubie, dopiero teraz zaczelismy myslec o dziecku... Ma tak ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolla
ja mam. właśnie przemyśliwam nad kontrolowaną "wpadką", bo moj luby to się chyba nigdy nie zdecyduje, a ja już zaczynam tracic cierpliwośc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trolla :) U nas to jest roznie. Moj maz na poczatku chcial, teraz mowi, ze nie.... Chyba za bardzo napatrzyl sie na urwiskow znajomych i nasluchal narzekan mlodych tatusiow, ze mu przeszlo :( Z kolei ja na poczatku chcialam poczekac, teraz sama juz nie wiem....Mysle, ze juz czas najwyzszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARMOLATKA15
hej ja mam tak że aż mnie skreca na dzidziusia mam juz 7 latkę ale męzus sie nie chce zdecydowac :( a moja mama sie smieje że mam go zgwałcic :) moze to nie jest takie głupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARMOLATKA15
Bo córa juz odchowana i to chyba tylko dla tego choc moze i dla tego ze ja teraz niepracuje ale mój mezus bardzo dobrze zarabia sama nie wiem czemu ale ja juz chce BOBASKA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Mi druga wersja
mój też chce, ale najpierw chce zeby mu sie ustabilizowala praca. juz pisalam wczesniej - zarabia niezle, pracuje fajnie, w rozsadnych ilosciach, urlopy itp dostaje, wiec praca jest dobra, tylko firma nie nalezy do rekinów rynku i chlop sie boi ze jak sie firma sypnie, a on zostanie bez pracy to bedzie zle. ale ja mam dobra pewna prace i tez dobre zarobki. mamy rodziców ktorzy pomoga w razie czego. ja sie nie boje. a jak bede czekac to kiedy ja urodze?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mysle, ze im bardziej jestem starsza, tym bardziej boje sie porodu, martwie sie czy dziecko bedzie zdrowe itp. Chyba lepiej byloby \"wpasc\" majac dwadziescia pare lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Mi druga wersja
pewnie troche racji masz :) ja sie boje raczej tego że jakby sie okazało ze mamy klopoty z zajsciem, to nie bedziemy miec juz czasu na staranie sie. jak zaczniemy teraz to bedziemy miec ladnych pare latek zeby cos spłodzić, a jak zaczniemy za jakies piec lat i sie nie bedzie udawac to co?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Mi druga wersja
no to co, "wpadamy" nie pytając panów o zdanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×