Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

dobra, nie zasmiecajmy juz topiku pomaranczowymi i rozmowami z nim, KONIEC! oczywiscie dzaga jest wyjatkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvf
są dwulicowe więc z nimi nie gadaj i idz sobie, skoro cie nie chca. lubisz byc tam gdzie Cie nie chca? taki fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek jestem za Toba, ale: 1. skoro wykasowalas mnie z n-k, 2. skoro dziewczyny Cie tu nie chca, to ja nic nie poradze....Moglas mnie nie kasowac z n-k i moglysmy normalnie gadac gdzie indziej.... A teraz piszesz tu, choc wiesz ze nie jestes mile widziana....ja bym sobie dala spokoj i gadala gdzie indziej z ludzmi, ktorzy chca z Toba utrzymywac kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvf
sorki za zasmiecanie tematu, ale sie gotuje jak widze ze mial byc spokoj i normalne rozmowy a ta sie tu przyczepila jak rzep i nie da sie nawet przez bezczelne wywalanie stąd wykurzyc. przepraszam, lubie Was czytac, juz nie bede sie udzielala, tylko nie moglam wytrzymac zeby nie pomoc jej stad wywalic, co za babsztyl wstretny i namolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lieblichkeit_24 piczko, wstaw sobie w stopce swoj poprzedni nick i "cool", zebys byla naznaczona tak jak my :D jestem ciekawa, jak sie u Ciebie ulozy i czy ten Twoj dupek bedzie sie teraz staral na maksa..... A u mnie cisza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
zastanawiam sie tylko po co oni to robia? przeciez tak wlasciwie to moj ex ze mna bardziej zerwal niz ja z nim... a tu jeszcze sie chcial dowartosciowac... palant jakich malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrLui moze niewinna jestes? smsa od niekochanie dostalam wlasnie, ze jej napisalas ze sa o nia \"jazdy na forum\" i ze mam wam wszystkim przekazac ze ona juz tu nie wejdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn osobiscie Cie przepraszam za to ze Cie osadzilam przez moment ze to mozesz byc Ty. chociaz w sumie ja nie myslalam raczej nigdy ze to Ty, no ale przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga facetow nie zrozumiesz, chocbys sie miala zesrac:) ale niestety, bez nich tez jest zle.....jak leze sama w lozku i nie mam sie do kogo przytulic....jak jem sama sniadanie i nie mam z kim dzielic tego posilku.....jak sama nosze zakupy i nikt mi nie pomoze....smutne to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u Bo oni czują się silni jak my wylewamy za nimi łzy... Dlatego Iglesias wydał piosenke "I love to see you cry" ... Chorzy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvf
ale ja nie mam swojego nicka, ja z zewnątrz jestem, tylko podczytuje :) pozdrawiam i już milknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ona przed chwila do mnie zadzwonila (pierwszy raz!!) i pytala co sie dzieje na forum bo jest u mamy od A. i cos przeczytala ale nie moze calego czytac :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
Czeko wiesz gdzie ja mam Twoje przeprosiny ... nawet wyrażać sie nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek to skoro masz w dupie przeprosiny, to co Tu robisz jeszcze? nawet nie umiesz odpisac na moje pytania i tylko ciagle swoje mielesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
haha, ale to wylewanie lez sie kiedys skonczy i to oni obudza sie z reka w nocniku... :-) przynajmniej mam taka nadzieje... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ja przeprosic umiem nie to co Ty, pchasz sie tam gdzie Cie nie chca i jeszcze wszystko jak zwykle rozpierdalasz. mialysmy racje ze nie chcialysmy Cie tutaj i powiem Ci to glosno - NIE CHCIALYSMY ZEBYS TU Z NAMI PISAŁA BO TE JAZDY SA PRZEZ CIEBIE I OD CIEBIE SIE WSZYSTKO ZACZELO. pasuje? jak nie to moge Ci jeszcze pare innych rzeczy wygarnac ale narazie mi sie nie chce tyle pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
Orange Dżedaj neska podobno do niej pisze i ja wyzywa neskaaaa kto kogo wyzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... chyba jestem czarna... to ja zostanę na chwilę :) żeby nie było, ze jestem pomarańczką i zerem ;) juz jestem czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
jhvf jestes zerem, bo jestes pomaranczowa-hehehe. ktos sie tu za bardzo internetem przejmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale ja w zasadzie nie mam wiele do powiedzenia... tylko że ja nie wiem zupełnie o co chodzi z bursztynem, dlaczego Ty nie przyjmujesz przeprosin? wytlumacz po co tu wiec jestes... bo masz takie prawo? ale plujesz jadem strasznie, masz gdzies przeprosiny, i nie dajesz sie wyprosić, nie rozumiem zupełnie, a chciałam sie dowiedziec. Lubie tamten topik, razem z dziewczynami przeniosłam sie na ten, mialam nadzieje ze bedzie spokojniej, ale Ty wrocilas jak bumerang i nie doszlo do Ciebie ze nie bardzo jestes tu proszona. Tez jestem porzucona i tez sie z tym gryzę, ale nie rozumiem tego co napisalam, powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga - tak bursztyn napisal, ze pomaranczki są zerem, wiec zeby byc godnym partnerem do dyskusji z trudem sie zaczerniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam odebrac jak dzwonila bo akurat jechalam samochodem :o poza tym po co mam odbierac? o czym mam z nia rozmawiac? bawisz sie w posrednika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulait mam nadzieje,ze sie nie gniewasz za rano.Mialam trzy typy obserwujac tylko pojawianie sie postow pomaranczowych i czarnych.Nie moglam wybrac tylko jednej z was.Sorki i buziak dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhvf bursztyn tak napisala, a sama tu wchodzi pod pomaranczowym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u Mam nadzieje, że głupie zachowanie mojego ex świadczy o tym, że już sie obudził... No cóż... Ciekawe kto się o niego zatroszczy... Może kuzynka, koledzy... Kanapa :D Kufel zimnego piwa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×