Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

enjo No jestem, jestem, choć mój men mnie podejrzewa,że nie wiadomo z kim piszę:Phehe Korzystam teraz z ostatnich dni wolnego,spię do 11,leniuchuję i oglądam tv:D A tego Twojego dupka po powrocie lej po dupie za takie zachowanie.nalezy mu się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko ok , no ale czemu od razu zakladasz najgorszą opcje? masz prawo bo sie nie odzywa, no ale on nie pojawiil sie nawet w pracy, czyli chyba ma jakis wazny powod , zastanow sie a moze cos sie stalo i dlatego takie zachowanie z jego strony wiesz smsy z Toba to jedno no ale pracy to raczej nie powinien sobie odpuszczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia wiem, dlatego martwie sie ze cos sie stlao, ale nie chce takiej mysli do siebie dopuszczac.... ok ja lece, bede niedlugo z/w :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany bursztyn mnie mama nigdy w domu na klucz nie trzymala moglam wyjsc gdzie chce i gdzie chce, liczylo sie jej zaufanie do mnie i ja ani nie cpalam nigdy nic ani nie upijalam sie jak glupia, fajki palilam to jedno co..... trawe zapalilam raz w zyciu i to w obecnosci tylko mojego exa. sexu nie uprawialam z kim popadnie tylko z moim exem, gotowac, sprzatac, prasowac umiem do tego potrafie zrobic zakupy i dla domu i dla siebie i mimo ze czasem wychodzilam i wychodze na impreze dobrze sie uczylam a ze teraz mam poprawki to \"przez\" mojego exa bo sie skupic nie moglam. dziewczyny!!! napisalam zyczenia do ex na imieniny to nie podziekowal, dzis nie wytrzymalam i napisalam co slychac, czy daje rade czy sie przyzwyczail ze u mnie ok ze chodze na basen i ze w sumie postaremu ale do przodu i tez nic nie napisal. no co kurwa obrazil sie nagle czy co???? nagle przestal chciec miec kontakt ze mna??? a moze cos mu sie stalo???:( wkurwiona jestem a z drugiej strony soie martwie ze cos mu sie stalo:( a mozliwe jest ze mimo raportu ze dostarczono ten smses jeszcze nie doszedl???? a moze spi po pracy???:D bo ta praca ciezka jak cholera, moze poszedl spac??? poczekam do jutra wieczora........ jak sie nie odezwie to sie spytam czy ok bo sie martwie a jak dalej nic to chyba do jego mamy napisze:( on nigdy nie byl taki ze nie odpisywal, zawsze mi odpisywal........ nawet jak bylismy bardzoooooo pokloceni to odpisywal i odbieral tel, teraz nie dzwonie bo on za to placi jak ja dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia jak ja lubie Twoje trzezwe spojrzenie na sytuacje:) ehhhh...tez bym tak chciala:) i masz racje, powinnam sie dopiero martwic jak po powrocie sie nie odezwie....zesram sie a nie dam sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,bursztyn,jestem zadufaną w sobie pannicą i to, że ktoś ma mnie dosyć mam gdzieś:P gorzej, jak ma Cię dosyć pewnie całe forum...To już dopiero porażka:D haha Zegnamy panią.Idź poszukać sobie nowego kółka adoracji, na pewno kogoś znajdziesz:) Może na jakims czacie seks czy erotyka,kto ci tam wie:P Bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet cherry poczekaj, powinien sie odezwac skoro mowisz, ze zawsze odpisywal:) moze komorka mu sie rozladowala? albo faktycznie byl zmeczony po pracy i spi......kurwa, na wszystko trzeba ciagle czekac:o odezwie sie-nie odezwie sie, bedzie chcial wrocic-nie bedzie chcial, bedzie chcial sie ze mna widziec-nie bedzie chcial, bedzie chcial sie zwiazac-nie bedzie chcial.....zdecyduje sie-nie zdecyduje sie i tak caly czas!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
malenka jak bym chciała to bym napisała pod Twoim nickiem... bo nie ukrywam że Cie nie lubie jesteś najbardziej antypatyczną osoba jaką spotkałam, odkąd Twój wrócił obnosisz sie z tym na prao i lewo jak księżniczka... traktując inne same z góry ..mówiąc patrzcie ja jestem lepsza od was do mnei wrócił.. uważasz sie za bóg jeden wie co .. wiesz może nikt głośno nie mówi..a za trzy dni tobie obrobią dupę za plecami na gg po cichu albo to już robia skąd wiesz ..pyszałkowato laluniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muesli bylo jej nie odpisywac, bo znow nas zarzuci swoimi wywodami i bedzie jazda na noc...... CHCE MIEC SPOKOJ W KONCU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo No to zastanawianie sie,co i jak, jest meczace,wiem o tym dobrze.Ale czasem popłaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
Swoim nickiem *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragne cos sprostowac...napewno nie wyzywalam niekochanie...tylko napisalam jej wiadomosc na nk...nie bylo tam zadnych wyzwisk....wiec nie wiem po co to mowicie jedyne co powiedzialam to jest zalosna i zachowuje sie jak szczeniara... a wy zaraz ze ja wyzywam boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
Kasia a co mnie obchodzi ten Twój wywód i do czego to bo nie wiem ....ja nie wychodze bo dla mnie to strata czasu te wszuystkie wyjsica i pseudo znajomosci i moje dzieci wychodiz tez nie bedą ... najpierw nauka, obowiązki a potme rozrywka kiedyś tam.. jak sobie dorosna będa chciały droga wolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn te twoje komplementy są wspaniałe;) Ach och ech,urosłam normalnie:) Już nie odpisuj,szkoda twojego czasu,idź lepiej pozmywac gary:D enjo Spoko,ja ją olewam maksymalnie i nie zamierzam czytac jej "inteligentnych" wypowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dodam ze ja tez nie pracuje a jakos nikt nie wyzywa "mojego stylu" zycia. wiec to chyba nie chodzi o styl tylko hmmm moze o sposob bycia i zachowania, cooo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo wiesz moje trzeźwe spojrzenie ;) szkoda ze ja na swoja sytuacje nie potrafie tak spojrzeć:) no ale mysle ze dam rade, a co do Ciebie to zobaczysz steskni sie i od razu po powrocie przybiegnie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski,olejmy bursztyna,bo ciągle się nia nakręcamy,a ona jest szczęśliwa,bo znów ktos się nia zainteresował...:D Bo znowu nam rozpieprzy topik...A tego nie chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie przypomnieło dziewczynki ZEBY ZE SCENY ZEJSC NIEPOKONANYM..... niektórzy nawet pokonani nie schodza;/;/ Necius kochana byłam lodowa ksiezniczka:) w oficjalnym tonie wiec o weekend nie pytałam:P ale juz o dzialce cos bełkotał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn to widze ze twoje dzieci beda widziec tyle co droge szkola dom, chociaz tez pewnie bedziesz po nie chodzic po szkole i je odprowadzac, i powietrze beda łapac przez okno, jesli beda moglu do niego podejsc...... masakra, a ja czasami narzeklam na moja mame, hehe boska kobita :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie wykapac :D:D:D popieram musli, niech to dziewcze pisze sobie co tylko chce, poprostu nie odpisujmy jej nai slowem a niech ona pisze i pisze do osranej smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, prosze Was, nie odpisujecie juz jej, bo to sie tylko nakreca.....a chcemy miec dzis spokojny wieczor, prawda??? no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popisalabym no ale znowu jazdy są,ja juz czytac tego wszystkiego nie moge:( buziaki kochane* ( do juterka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczki pwoem wam cos ogolnie nie lubie AVonu ale skusilam sie na jakis oczyszczajacy szampon ktory stosuje sie 1 raz w tyg oprocz zwyklego szampony i mowie wam rewelacja!!! mam takie włoski mieciutkie hoho:) polecam:P moze wy macie jakies wyprobowane kosmetyki:) to lepszy temat:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrgerita ja mam ostatnio wlosy jak siano:( a chcialabym zeby byly gladki i lsniace, ale nie wiem, co mam se kupic, zeby bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeczytałam:-) jak miło było chwilami:-P laski choćby nie wiem co ano słowa o tej pannicy po wystarczy jedno a ta od razy " no dawaj to napisz"-PROWOKUJE, popierdolona:-O nic absolutnie nic na jej temat bo się śmietnik robi ja Was PROSZęęęęęęę. i KóNIEC:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisal mi :):) jezu a ja juz sie balam dlaczego nie odpisuje:) napisal ze ma tam slaby zasieg, ze praca ok ze sie przyzwyczail ze fajna kasa i ze jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enjo: tylko jedna odzywke na swiecie musisz kupic HENNE TREATMENT WAX wyleczyla mi wlosy po rozjasniaczu mialam gume z wlosow a teraz lux koniecznie sobie ja kup w aptece za 20-zł 250gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×