Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Orange nooo...to fakt :( a co Ty mu w tym smsie napisalas? bo nie pamietam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sms nie odszedl?? wiem, ze to glupie, ale czasem tak jest....a moze zapomnial, nie wiem....ale wiem, jakie to wkurwiajace, jak facet nie odpisuje :o mam to na porzadku dziennym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to w dupie, ja z nim w gierki grac nie bede, on zaczal sie o mnie starac, jesli to tak mozna nazwac, on do mnie pisal peirwszy, sam wzial numer z nk do mnie, on wszystko zawsze inicjował, nagle kurwa - CISZA. nie wkurwiloby was to? :o enjo jedziemy na tym samym wozku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange dokladnie tak! ten moj zjeb tez tak latal za mna a potem zwrot i jakies fochy:( a moze ten Twoj K. strzelił focha, ze za bardzo do niego nie piszesz?? ale w sumie mogl to powiedziec......oni w ogole nie umieja rozmawiac!!!!!!!!!!!!! nie ma co sie teraz zastanawiac, ja mysle, ze jak sie zobaczycie np w pracy to sie sprawa wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiło ja bym go chyba jebła jakbym go zobaczyła ale wam doradzam zachować spokój nie warto byc taką furiatką jak ja w sumie i tak kurwa wszytskie jedziemy na tym samym wózku jesteśmy same:O a gappol where??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...my baby mamy zajebiste sklonnosci do analizowania wszystkiego, niestety....i tylko niepotrzebnie sie nakrecamy. Trzeba sobie powiedziec- to jest jego problem, ze sie tak zachowuje, nie moj....i chuj mu przez plecy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko umiem sie opanowac, ale nie zamierzam tego zostawic bez echa, nie pozwole sobie na takie olewanie :o obojetne czy to jest K. czy inna ciota, nie pozwole sobie na takie traktowanie i chuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nienawisc do facetow zaczela sie od starego........i przez niego zaczelam miec spaczony obraz kazdego faceta :( ale jak widac bez tego podejscia i tak wychodzi, ze faceci to chuje niemyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żadnego nie kocham :O lol każdy ma banie zrytą i tyle ja pierdole czy na tym świecie nie ma już normalnych facetów tylko albo zajęty albo pomyłka albo pedał (nie mam nic do gejów ale podpierdalają nam towar deficytowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżedaj ja się jescze wtrzymam ale poczekaj z miesiąc bez normalnego faceta i wchodzę w to niestety;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×