Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

hot moj ex naprawde chce wrocic, w sobote byl u mnie...rozmawialismy, on mowil ze chce to wszystko naprawic i takie tam pierdoly... nie wiem co robic... z jednej strony tesknie a z drugiej nie wiem czy to ma sens.... on mi tyle zlego wyrzadzil traktowal jak szmate:O a teraz wielce skruszony.. jak mu powiedzialam ze potrzebje czasu, to on na to ze nie odpusci...no i dzis zaprosil mnie na kolacje na ktora sie nie zgodzilam.bardzo sie skomplikowalo :Omam taki metlik w glowie ze racjonalnie nie mysle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lieblichkeit_24 ja tez bym go teraz przetestowala....nie to ze sie teraz zgodzisz z nim byc, ale pospotykaj sie z nim na gruncie towarzyskim i zobacz jak sie bedzie zachowywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello lasencje:) jestem, po wiadomości na nk od enjo:P postanowiłam Was poszukać i szyyyybko znalazłam haha:D To ja:D Prawie wszystkie poznaję:P Prawie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski doradzcie mi bo mnie to zaczyna wkurwiac :o on mi nie odpisuje kurwa na tego smsa a ja serio nienawidze czegos takiego :o mam mu cos napisac zeby kurwa dotarlo ze nie lubie takich zachowan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżedaj na Twoim miejscu bym poczekała aż sam się odezwie i wtedy mu powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciacha moje kochane:) dzis byla u mnie kolezanka ktora tragicznie przezyła rozstanie z byłym myslalam ze sie nie wyleczy nigdy:/ a dzis przyjechala szczesliwa odpicowana z nowych chlopakiem ktory jest aniołem .... to daje nadzieje na przyszłosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa nie wiesz nawet jak to na mnie dziala, jak plachta na byka normalnie, nienawidze czegos takiego :o nie mowie ze akurat chodzi o niego, u nikogo nie toleruje takiego ciulstwa, tak ciezko napisac smsa z paroma znakami? :o mam ochote mu przypierdolic za takie cos :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wiedziałam tylko o nowym topiku,ale tytuł i autorka zrobił swoje i od razu wiedzialam:D Madrala ze mnie co nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się spotkacie to mu wspomnij że nie lubisz takiego zachowania :) jak się robi tego ludka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×