Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

dobra: niech kazda wymieni 5 rzeczy, bez ktorych nie moze sie obejsc na co dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. komorka 2. puder matujacy 3. radio planeta fm 4. coca-cola 5. seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo, ze sie nie myje:) ale nie liczmy prysznica, bo to wiadomo, ze kazda z nas sie myje, co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.prysznic( w tym mycie włosów) 2. tusz do rzęs 3.zielona herbata 4.perfumy 5.telefon :Dhehe chyba niczego nie pominęłam.bez tych rzeczy nie funkcjonuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda mogłabym jeszcze dodac seks z moim menem,ale moge się dzień opamietać,a czasem nawet i dłuzej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 1. telefon 2. laptop 3. prysznic (koniecznieee!) 4. lakier do paznokci, chocby bezbarwny ale musi byc 5. muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie w czasie dokładnie jak rozstałam się z exem(tzn jak on mnie rzucił)odzyskałam kontakt z kolega sprzed lat, widywaliśmy sie od czasu do czasu, na stopie koleżeńskiej, choć już po może 3 spotkaniu widziałam że mu zależy, zresztą powiedział mi że mu się podobam i że chciałby się częściej widywać... ja chciałam tylko przynajmniej na razie jak kolega-koleżanka.... ostatnio coś długo się nie odzywał i napisałam do niego, a ten że poznał fantastyczną dziewczynę i zapomniał o całym świecie... i tak sobie myslę, dziwnie mi sie trochę zrobiło, ale nie źle tylko no sama nie wiem... może przegapiłam coś ważnego... może nie.... gość jest w moim typie, ale jakby wtedy tak bardzo bardzo chciał to może by zawalczył... nie wiem. Ale ciesze się że mu się układa. tylko jak mu napisałam że nie chcę stracić odnowionej znajomości i ze chciałabym czasem się spotkać na stopie koleżeńskiej jeśli jego dziewczyna nie ma nic przeciwko i jeśli on chce to nic nie odpisał... a myślę że mogłaby byc z tego przyjaźń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, laptop.....pierwsze co robie, po przebudzeniu to odpalam laptopa i radio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery jesli mielibyscie byc razem, to tak by bylo....a skoro tak nie wyszlo, to tak mialo byc:) nic nie stracilas.....zobaczysz, jak Cie walnie w koncu piorun to dopiero bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak znajdzie sie jeszcze parę rzeczy-przypomniałyście mi laski! zielona herbata - codziennie i niejedna, już nawet nie pamiętam jak inne smakują muzyka-ciągle mi musi coś grać, choćby radio, w pracy, w domu pierwsze co robie to włączam radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio pije czerwona herbatke z ginko:P ale przyznal sie:( pepsi uwielbiam ohhhhhi ostatnio eyeliner z inglota brokatowy fioletowy;d mrauu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj muzykaaaa, ja nie moge bez niej zyc, jade w tramwaju - ipod, jestem w pracy - ipod, w domu od razu winamp i muza, nie dam rady bez tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enjo wiem:-) nie to że złapałam doła przez to raczej mnie takie refleksje naszły..... fajny chłopak z niego do tego bardzo przystojny i niech mu się dobrze wiedzie! a co do pioruna raz w życiu mnie walnął tak konkretnie... jakby mi ktoś wcześniej powiedział że to możliwe to bym wyśmiała... ale laski to MOżLIWE... wrosłam w ziemię, tzn w podłogę dosłownie i zwiałam potem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrrgerita jezzuuu....jak ja bym chciala sobie elinerem zrobic kreski, ale nie umiem:( mialam nawet taki w pisaku, zeby bylo latwiej i dupa blada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno jeszcze malowalam oczy na czarno, tzn robilam taki przydymiony makijaż, teraz maluje tylko tuszem ewentualnie delikatnie cieniem, ale eyeliner obowiazkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo ja czarnym za cholere nie zrobie;p a ze ten kolorowy to nie widac ewentualnych błedów:P bursztyn idz moze wstaw pranie albo poprasuj i daj nam dziewczyna w koncu spokoj tyle masz lat a zachowujesz sie jak przedszkolak;/ biegniesz na skarge?? załosne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zahcowuje sie tak jak wy ... zdaje się ze Czeko dzisiaj zaczęła to samo co ja robię. ... tylk owam pokazuje to co robicie w wasza strone ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×