Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie totalnie olewana

czy on mnie totalnie olewa czy ja jestem przerwazliwiona??

Polecane posty

Gość musztarda
zyli dlugo i szczesiliwie - tak pisze na koncu filmow romantycznych A skąd u Ciebie Młody Człowieku tyle niczym nieuzasadnionej niewiary? :D Takie rzeczy się zdarzają, naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"raz piszesz ze sie ustatkowales i sie nie rozgladasz za babkami a raz ze masz branie\" dziwnie sie z Toba dyskutuje... mam branie, tylko na nie nie reaguje... tak naprawde były babiarz jest lepszy od jakiegos zahukanego prawiczka bo ten sie juz w swoim życiu nadymał ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
muniek wybacz to pytanie i nie odbierz go zle, ale rzucila sie jakas kobieta i bolesnie to przezyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię za wyrocznie. z doświadczeń wiem ,że jest szansa.to autorka napisala,że on jest babiarzem i że zmieniał - a teraz jest z nią. troszkę jak na mnie za bardzo hop do przodu przesądzasz pewne sprawy a oparciem do dyskusji są minimalne fakty. to, ze nie napisal do niej smasa jak wrócił to troszke za błachy powód by wytaczać armate i rakiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda "zyli dlugo i szczesiliwie - tak pisze na koncu filmow romantycznych A skąd u Ciebie Młody Człowieku tyle niczym nieuzasadnionej niewiary? Takie rzeczy się zdarzają, naprawdę. " niczym nieuzasadnionej niewiary - brzmi jakos znajomo ;) zycie, samo zycie :P czuje sie totalnie olewana "muniek wybacz to pytanie i nie odbierz go zle, ale rzucila sie jakas kobieta i bolesnie to przezyles?" w tym pytaniu nie ma nic niestosownego nie nie zostalem rzucony, i uprzedzam wniosek komicznego :P to ze nie zostalem rzucony nie znaczy sie ze sie z nikim nie spotykalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu się zgodze z komiczne wyobrażasz sobie faceta bez doświadczeń ? całe życie z pierwszą kobietą. główka by pracowała jak to będzie z inna. a tak jak ma doświadczenie i znajdzie "swoją " to się ze spokojem ustatkuje , dopasuje, poszuka kompromisu itd.. będzie tworzył coś konstruktywnego w związku bo nie będzie już musial i chiciał szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
nie chodzi tylko o tego smsa, ale lezymy np razem i nagle on dostaje smsa od jakiejs dziewczyny poznanej w klubie, zanim zaczal spotykac sie ze mna, niby ok, to bylo wczesniej, ale on jej normalnie odpisuje, za chwile sygnal puszcza inna, idziemy ulica, idzie atrakcyjna kobieta, jemu juz ucieka wzrok, a w stosunku do mnie bardzo zaborczy, wszystko musi wiedziec, chce przegladac telefon, ale swojego nie chce pokazac, wiec ja tez nie daje mu swojego i tak kolko sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
wiem, ze moge probowac go zmieniac, bo widze, ze mimo wszystko jakos tam mu na mnie zalezy, ale nie wiem czy mam sile i boje sie tego, ze on zmieni sie np na rok a potem znowu bedzie taki sam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zakończ . bo ja w tym i po tym konkretnym opisie partnerstwa nie widze. jemu wolno to tobie też. związek nie polega na ciągłym graniu, przepychankach kto mocniejszy i ciągłym szukaniu. skoro nie pasuje ci jego zachowanie i rozmawiałaś z nim o tym a on nie reaguje = to szkoda czasu i życia na wychowywanie, na zastanawianie się czy dzisiaj w tłumie wypatrzy kolejna zdobycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez :) Twoj wniosek ze osoba dla ktorej partner / partnerka jest pierwszym partnerem sexualnym bedzie zdradzac - tylko z tego powodu. A dziwkarz ... no dobra za mocne slowo ... playboy :classic_cool: (ladne nie? po anglesku) nagle przestanie bo sie zakochal, i nie bedzie mu przeszkadzalo ze nie przelecial jeszcze wszystkich kobiet w miescie nie bedzie zdradzac. Dla mnie to troche smieszne. Poza tym chyba nie o tym tu mowa :P tu nie chodzi o to ze facet z topiku mial kilka dziewczyn, kochal je, czy tam sie zauroczyl, sadzil ze to jest to ale cos nie wychodzilo ... w ktoryms poscie autorka napisala ze bym babiarzem i chcial zdobywac - cytat z pamieci, moze bylo innymi slowami. Wiec skoro sex dla kogos to sport to wybacz ... zakochal sie i dla niej sie zmieni dobre :P czuje sie totalnie olewana "wszystko musi wiedziec, chce przegladac telefon, ale swojego nie chce pokazac" ta sam chce, zdradzac i nie zostac przylapany, bo jemu wolno a Ty nie mozesz nawet zawiesic wzroku na innym ale co zrobic jak wiekszosc dziewczyn go broni - co jest dziwne i komiczny - co mnie nie dziwi :P tak przy okazji: skad pewnosc ze te smsy to od lasek poznanych przed Toba, a nie teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muniek to nie mój wniosek. miałam okazję posłuchać co mówili faceci bez doświadczeń, jak fantazjowali - oni - nie ja. to nie moja wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Ja tam go nie bronię, facet wisi mi totalnie. :) Wychodzę po prostu z założenia, że trzeba naprawiać to, na czym nam zależy, a nie wymieniać na coś innego. Tyle. Autorka na pewno sama wie, czy bardziej chce naprawiać, czy szukać kogoś innego. Nasze opinie w niczym Jej nie pomogą, ani nie utwierdzą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podjęlam dyskusje ale nie ustawiała się na pozycji : jestm za nią jestem za nim odpowiadam w miarę jak są dostarczane konkretne informacje i staram się nie gdybać jak nie mam ku temu podstaw. wiem, że facet może się totalnie zmienić tak jak pisałą musztardka. i mam świadomość ze w pewne chory uldy lepiej nie wchodzić lub spadać z nich jak tykjo się da gdy już wiesz, że to woda na młyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez "Muniek- zaśpiewasz nam ? " ale co ? 😭 hmm ... no w sumie ja tez sie nie opowiedzialem definitywnie po zadnej stronie. Wiec zeby niec bardziej wyraznie nakreslic moje stanowisko w tej sprawie, zmniejszajac watpliwosci. Znacznie upraszczając można powiedzieć: >> ZOSTAW GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiewaj co chcesz :D nooooo mam skojarzenie Muniek Staszczyk :D ale repertuar możesz zmienić diametralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
wiem, bo jak sie poznalismy, mialam taka sytuacje, ze wyladowal mi sie tel i przekladalam karte do jego, te numery byly juz wczesniej, no ale to nie zmienia faktu, ze jemu jest cholernie trudno skonczyc z tamtym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno. jestem bardzo zdecydowną kobietą. ale tu ustalałam dane by pochopnych wniosków nie wyciągać i nie siać zamętu bez potrzeby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiniakow w kosmosie o ktorych mowil komiczny nie udalo mi sie znalezc 😭 ale mam cos co powinno mu sie spodobac :P specjalnie dla komicznego :classic_cool: http://pl.youtube.com/watch?v=mOX3OmUhQoo jak znacie tekst to dajemy razem ja nie znam, ale to nic :P hehehe :D a tak swoją drogą to niezłe pojeby z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona.....
czuje sie totalnie olewana A moim zdaniem to jemu naprawdę nie zależy, tak sie nie zachowuje osoba w związku, a już na pewno nie zakochana... On pewnie ma Ciebie tylko tak, żeby nie był sam, a z innymi utrzymuje kontakty, na pewno... Nie pozwalaj sobie na takie traktowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
no wlasnie najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie potrafie podjac zadnej decyzji jak jestesmy tak daleko od siebie, konczyc tego przez tel tez nie chce, i co teraz taka wegetacja do polowy wrzesnia?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona..... 🖐️ nie znamy sie a juz Cie lubie. Wreszcie kolejna dziewczyna ktora nie probuje bronic tego chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"konczyc tego przez tel tez nie chce, i co teraz taka wegetacja do polowy wrzesnia? " i dobrze ze nie chcesz przez telefon, bo takie rzeczy lepiej zalatwic osobiscie, no to chyba nie ma wyjscia jak poczekac do polowy wrzesnia, jesli wczesniej nie dacie rady sie spotkac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo zawsze to w polsce są jakies środki do komunikacji. jedź do niego i załatw sprawę od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
no jestem pewna ze nie damy, nic, postaram sie zyc normalnie tak jakby go nie bylo, tylko gorzej ze on codziennie dzwoni:o nie wiem jak z nim rozmawiac, oschle, normalnie? dawac do zrozumienia, ze ja juz mam dosc i ze to koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech yeez z musztardka delikatesowa cos poradza :) bo znow mi sie dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×