Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Gość gość
do poprzedniej wypowiedzi-twoja gadka to czysta wiocha!!!!!!!to,że ktoś mieszka w bloku to go automatycznie dyskwalifikuje i ogranicza? nie ułożyło ci się z facetami,że tak krytykujesz wszystko ,co się "rusza"? jeśli dla ciebie samochód zabytkowy to wiocha TO JESTEŚ TAK OGRANICZONA UMYSŁOWO,ŻE NIE WIEM ,CZY TAM JAKIEŚ KOMÓRKI NORMALNE JESZCZE W MÓZGU MASZ......A MOŻE CIĘ NIE STAĆ I MUSISZ SOBIE ULŻYĆ ?KOMPLETNA IDIOTKA I WYPOWIEDŹ WIOSKOWEJ PLOTKARY ZAZDROSNEJ O WSZYSTKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie wiochą na sto kilometrów! :-P popieram wypowiedź powyżej ;-) jazda limuzyną jest super, czy to blok czy nie, to niecodzienny i bardzo piękny samochód, mnie bardzo się podobają limuzyny z lat 20. i 30. ale niestety ze względu na cenę wynajęcia nie mogliśmy sobie na to pozwolić. Ale jak kogoś stać, to czemu nie? To bardzo ładny widok, Para Młoda w limuzynie retro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ślubu można mercem CLS wynajmowałam w Panek SA. Cenowo normalnie, a nawet taniej się udało bo wujek ma kartę stałego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_FLFL
My chyba też skorzystamy z Panka - niedrogo, opłąca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ty tego panka tu nie reklamuj ,bo do ślubu to się bierze auta nietypowe i to z kierowcą,hahahaha ciekawe czy macie śliczne auta retro????wypożyczalnie to dla turystów,tu jest inna specyfikacja tych firm i ja bym się nie wygłupiała ,ale szukała coś ciekawego i nietypowego,cenne auta są z kierowcą i nikt normalny nie daje do użytkowania czegoś takiego obcej osobie,tym bardziej ,że ślub to nerwówka i najlepiej jest jak wynajęty kierowca zadba o bezpieczny dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
retro to są auta wiekowe!!!!!!!!!!te fiaty można jeszcze spotkać na złomowcach,a retro to się będą nazywać za 100 lat!!!chyba jedynie fajne dla gimbusów,bo już pokolenie 30 latków powinno je jeszcze pamiętać,gdyż było ich sporo jeszcze na drogach,mnie by się marzyło auto takie z lat 20-stych,ale to wieka rzadość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura121288
Polecam serdecznie limuzynę do ślubu. Nie mogliśmy zdecydować się z narzeczonym: zabytek czy coś nowoczesnego Wybraliśmy zabytkowe autko. Robiło ogromną furorę na mieście! bo to rzadkość na ulicach. Polecam . A dla zainteresowanych z to wynajęliśmy autko Lincolna z Torunia, to była stronka www.lincoln-torun.pl kontakt do tego pana Piotra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny która jechała trzydrzwiowym samochodem? Nie było za ciasno na suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z narzeczona jedziemy Porsche Panamera :) bardzo piekna i sportowa zarazem limuzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę białą warszawą. Moi rodzice też jechali warszawą, co prawda przez przypadek, bo ich zamówiony samochód nie przyjechał, więc sąsiad ich poratowal warszawą. Limuzyna to kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mychhca
Limuzyny sa przereklamowane. My jechaliśmy Mercedesem CLS wypożyczonym w Panku, świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba zalezy akurat od sytuacji :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mychhca Limuzyny sa przereklamowane. My jechaliśmy Mercedesem CLS wypożyczonym w Panku, świetna sprawa." Czy możesz coś więcej napisać o tym Mercedesie albo link do samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"znowu ta z tego panka!!!!!żenada !! firma dla turystów,co nie mają własnego auta na zakupy! " Przynajmniej normalna obsługa i można auto wynająć bez kierowcy i koszt wynajmu CLS jest dużo niszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczepanna
Ja za to w przyszłym miesiącu wychodzę za mąż i zamówiłam już limuzynę od autokary-mikrobusy.pl. Znajomi, którzy ich polecili mówili, że oprócz auta podstawili jeszcze autokar dla gości, także też się zastanawiam nad tym. Co o tym myślicie? Brać go dodatkowo? Niby większe koszty, ale za to goście mogą bawić się do rana i nie ma że 'ja prowadzę, ja się nie bawię'. Sprawdzają się takie autobusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Mercedesa CLS możesz podpatrzeć na stronie Panek wypożyczalnia samochodów. Fajne jest to, że właśnie jest to opcja bez kierowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my jedziemy na rowerach, mamy w rodzinie bialy i czarny, bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że rowerem fajnie o ile do kościoła blisko;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysza 87 ty na prawdę jesteś taka głupia? ślub to stres i właśnie ważny jest wynajęty kierowca!!!!!!!!!!! a większość firm oferuje go za darmo!!!a cenniejsze auta lub zabytkowe trzeba znać jak je prowadzić by nie było niemiłych niespodzianek,za które jest się odpowiedzialnym!!!i nie reklamuj tego panka właścicielko bo to jest śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka211
Fakt Hummerem moze i fajnie jechac ale nie kazdy ma tyle pieniedzy... ja np bede jechała takim: www.auto-na-slub.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chałka88 , nie wiem czy to kwestia bogactwa,bo dla mnie taki samochód to największa wiocha i brak klasy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hummer to nie jest auto na śluby!!! raczej na rajdy terenowe połączone z luksusowym piknikiem!ale cóż ,każdy kto ma jakiś samochód próbuje zarabiać ,bo nóż trafi się chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_wwwa
Dlaczego auta terenowe nie nadają się na ślub?? Moim zdaniem jeśli ktoś takie lubi to czemu nie:) Niedrogo podobny samochód można w panku wypożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty znowu z tego panka?!!!!!żenada, nie masz pojęcia o ślubach ,a turyści to inna bajka,nie ładuj się na teren ,o którym niewiele wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie tylko samochód w stylu retro. Na współczesny nigdy bym się nie zdecydowała. W końcu na co dzień pełno takich na ulicach widzę. My pojedziemy Mercedesem w110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego chociażby terenowe auto może się nie nadawać na ślub, że są one wysokie i wsiadanie i wysiadanie z niego w długiej sukni np. z trenem albo rozłożystej (jeśli ktoś ma) i na obcasie bywa trudniejsze niż wsiadanie i wysiadanie z normalnego samochodu. My jedziemy naszym własnym samochodem Mazda 3. Tylko prowadzić będzie świadek a nie narzeczony. Wydaje mi się, że jak się ma samochód i jest on w dobrym stanie to płacenie za wynajem samochodu do ślubu jest zupełnie zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dorabiaj teorii do tego ,że nie masz kasy po prostu!ślub to taki jedyny wyjątkowy dzień,że właśnie pojechanie czymś niezwykłym jest jak najbardziej na tak! zwyklakami jeżdżę po zakupy i gdybyś nie przypięła tych tandetnych pierdółek na auto, nikt by nawet nie pomyślał,że jedzie para młoda!nie masz kasy -ok ,jedziesz mazdą,ale ja wolę wynająć super śliczne auto np retro (wiedząc o tym ,że pewnie to tylko ten jeden raz) niż zapraszać kilku pociotów nie znanych,którzy mi jeszcze tyłek obrobią ,bo tak mają w zwyczaju(jeśli już mam oszczędzać),tylko szybko uciekaj sprzed kościoła(już to widziałam,gdy goście innej pary ze zwykłego samochodu podchodzili do cacka innej pary by zrobić sobie z nim zdjęcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×