Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Gość gość
gość ty znowu z tego panka?!!!!!żenada, nie masz pojęcia o ślubach ,a turyści to inna bajka,nie ładuj się na teren ,o którym niewiele wiesz Ale bredzisz wiesz co to mercedes CLS? jak nie to się nie wypowiadaj turysto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_wwwa
Panek jest wypożyczalnią ogólnopolską gdzie można wypożyczyć sporo fajnych samochodów, nie tylko limuzyny do ślubu, ale i większe, którymi ktoś sobie wymyślił że może do ślubu pojechać. Akurat polecam tą bo ich znam i nie jednokrotnie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedźcie polonezem - polski klasyk, legenda motoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia to jest twoja firma i nie reklamuj ,bo to już jest nudne! jest wiele pięknych bardzo nietypowych aut,cennych ,którymi jeździ tylko jeden wybrany kierowca,bo są za cenne by dawać je jakimś przypadkowym turystom na wynajem,a są przede wszystkim BARDZO ZADBANE I SPECJALNIE PRZYGOTOWANE DO ŚLUBU! NIE MACIE ZABYTKOWYCH AUT,BO NIE POŻYCZA SIĘ DIAMENTÓW PRZYPADKOWYM LUDZIOM! i tym się odróżniacie,firma dla turystów ok-ale jest różnica między pierwszą lepszą knajpą a restauracją na najwyższym poziomie dla elit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największy wybór ciekawych aut samochody- weselne.pl oraz ślubne-auto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_wwwa
Do gość--> hahaha panek nie jest moją firmą...ale ok, skoro za duzo o nim wspominam PRZEPRASZAM! Moim skromnym zdaniem zazwyczaj jeśli już ktoś chce wyraźić jakąś opinię to lepiej, prościej mu jest pisać negatywnie, można przelać swoje złe emocje prościej, a jak już ktoś jest z czegoś zadowolony i szczerze to poleca - rzadziej się spotyka, bo się nie chce, bo było ok i już. A szkoda. Ja dzięki poleceniom w necie trafiłam na wiele fajnych rzeczy/ludzi (choć oczywiście nie wszystkie takie były). Co do samego samochodu ---> bardzo ciężko jest znaleźć jakąkolwiek wypożyczalnie samochodów do ślubu żeby była możliwość wynajęcia bez kierowcy! I ja się zgadzam, że jeśli ktoś ma zabytkowe, fajne autko to się najzwyczajniej w świecie boi zostawić na 24H obcym ludziom i się nie dziwię, ale są Młodzi którzy wolą inny samochód a miec komfort posiadania na te dwa dni wesela auta tylko dla siebie i ja dałam taka opcję. Pozdrawiam i uciekam.Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaolgaolga
Nasze auto ślubne miało stłuczkę na jednym z wesel i zostaliśmy bez samochodu... masakra jakaś....już na pewno nie będę miała wymarzonego samochodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jechaliśmy lincolnem z http://www.wynajme-limuzyne.pl może i są przereklamowane i kiczowate, ale przynajmniej suknia mi się nie wygniotła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość Do ślubu można mercem CLS wynajmowałam w Panek SA. Cenowo normalnie, a nawet taniej się udało bo wujek ma kartę stałego klienta." Mercedes to nie dla mnie, ale widziałam, że pojawiła się bemka :) Teraz to można wypożyczać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinama
nie jestem fanką limuzyn, wypożyczyłam po prostu nowoczesne, zadbane auto z www.rentsystem.com.pl/ i jak dla mnie to był wybór idealny, nie każdy lubi retro styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jechałem z gościem z Zabrza ze strony retropojazdy.pl i nie mogę powiedzieć złego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie co do auta, zastanawia mnie zakup takiej ramki do tablicy rejestracyjnej z napisem „młoda para” albo jakimś innym wiążącym się z tym dniem…. Upatrzyłam sobie już firmę http://www.ramki3d.pl/, ale zastanawia mnie czy jeżeli wynajmuje specjalny samochód weselny to czy on nie posiada już takiej ramki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochody-weselne .pl,ślubne-auto.pl największy wybór,wiele samochodów ma już w ofercie tablice,wystarczy pytać najlepiej tel szybciej,nie polecam kontaktu przez portale tylko przez maile czy strony internetowe bezpośrednio tych samochodów na tych portalach,przez niektóre portale typu wes z klasa maile nie dochodzą,bo właściciele portalu żądają kasy za każdy mail od reklamujących się na ich stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne, nowe samochody mozna wypozyczyc w www.rentsystem.com.pl Moze spodoba ci sie cos od nich. Poza tym ceny maja naprawde konkurencyjne. Chociaz ja mam nadzieje, ze do slubu pojade takim zabytkowym autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slubu/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela auto do ślubu i na naprawdę można trafić na przystępne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda25bdg
My jedziemy BMW Dixi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my cadillackiem z lat dwudziestych i jest to duże piękne auto w przeciwieństwie do tych wszystkie małych aut retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limuzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wynajęliśmy Land rover’a http://www.asik.com.pl/oferta,land-rover-range-rover-sport,8.html była co nieco kłotnia, bo ja wolałam stylową warszawe, ale mąż się uparł na to ‘czarne cacko’ więc dużo do gadania nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś w minionej epoki? my jechaliśmy do ślubu syreną 105 , zrobiła piorunujące wrażenie na gościach, zwłaszcza że kupiliśmy przed ślubem i sami wyremontowaliśmy :) można ją od nas wypożyczyć: www.doslubuauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha piorunujące wrażenie żenada!!chyba nie widziałaś super aut retro! te syreny to nazywano kurołapy ze względu na otwieranie drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka_krak
my też jechaliśmy do ślubu limuzyną wypożyczoną z firmy autokary-mikrobusy.Mówię wam , pełny luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukacie limuzyny na mazowszu to polecam www.wynajme-limuzyne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy excalibrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny z 4 kolami a jaki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochody-weselne .pl największy wybór oraz ślubne -auto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateekk
Też mi się taka marzy na ślub, przystrojona kwiatami...moja kuzynka z manifold brała z krakowa, fajne uczucie takim luksusowym autem jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
My wypożyczaliśmy w wwie w Panku BMW - też fajnie się jechało:P Dużo taniej nas wyniosło niż gdybyśmy brali samochód z jakiejś typowo ślubnej wypożyczalni aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×