Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Karman to samochód który mi się podoba. Jednak moim zdaniem bardziej na przejażdżkę na piknik. Albo takie moje marzenie Karmanem cabrio wycieczka wokół jeziora Garda. Co do ślubu to jednak wydaje mi się że ten samochód to nie pasuje. Jedna każdy ma prawo wybrać to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaSz
Pasuje:)trafił do katalogu ślubnego:)skromnie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie piękne w nas, że się różnimy i każdemu może się podobać coś innego. Na szczęście mamy duży wybór :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-ty chyba żartujesz...
w tym pudełku to psa możesz wozić a nie parę młodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wszystkie mikrosamochody
jak chrabąszcze-malutkie i niewygodne,jamników masakra dużo trzeba szukać coś oryginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety co to za auto
Dziewczyny ja nawet swojej psinki nie wsadziłabym do tego samochodu bo brzydki jak ... (nawet brak mi porównania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale należy przyznać że Fiat 500 to jednak już kultowe autko. Niestety jak już inni zauważyli troszkę malutkie. Ale nasza duma PRL "maluch" tez nie był olbrzymem, a mieściły się w nim całe rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że Panna młoda w wielkiej sukni by się tam nie zmieściła;) Przyznaję, że od razu założyłam, iż kobieta, która chciałaby takie auto raczej nie jest zwolenniczką tzw. "bezowych" sukni ;) Ja to widzę bardziej w swobodnych klimatach, bez sukni krępującej ruchy:) Wiadomo, kazda ma inną wizję tego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drmaciek
mercedes s klasa 2012 rok w wersji lang www.autodoslubu.auto.pl tam się zmieszczą wszyscy młodzi i świadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna tez inaczej. Mysmy podeszli do sprawy bardzo pragmatycznie i oszczednie - jechalismy do slubu autem Tescia (Seat Altea XL) dekorowanym przez florystke robiaca dekoracje sali weselnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang68
A może Mustangiem kabrioletem do ślubu, zapraszam na stronę www oraz FB www.mustangdoslubu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koła czasu-ślub jednak to taka
uroczystość,że państwo młodzi mają się czuć jak "para królewska", w końcu to ich dzień jedyny! WĄTPIĘ ,ŻE ŚCIŚNIĘCI W MIKRUSACH ,MALUCHACH CZY INNYCH MALUTKICH SAMOCHODACH DAJE UCZUCIE TEJ WYJĄTKOWOŚCI ......MOŻE W NEGATYWNYM SŁOWA ZNACZENIU,w czasach komuny rodzina MUSIAŁA ZMIEŚCIĆ SIĘ W MALUCHU, BO NIE BYŁO WYJŚCIA-SAMOCHÓD WIĘKSZY .LEPSZEJ KLASY BYŁ NIE DO ZDOBYCIA DLA PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO,sam maluch był wtedy już jakimś osiągnięciem, wiem ,że są zabytkowe samochody większych gabarytów i prezentujące się naprawdę okazale ,ale większość to takie typy "daimlerowskie" ,bo takich jest najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zabytkowym,ale nie
takim przeciętnym typu daimler,bo malutki ,ale najlepiej z lat 20-stych!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERCEDES S 2012 w wersji lang!
Mercedes S klasa najlepsze auto do ślubu...takim samym jechała Ola Kwaśniewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERCEDES S 2012 w wersji lang!
www.autodoslubu.auto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę-może nie rozumiesz też
sensu wesela czy ślubu...........pewne rzeczy robi się dla przyjemności,uczczenia wyjątkowości i niezwykłości danego dnia-stąd stare samochody o retro kształtach takie pożądane.Są one też symbolem tradycji ,pewnego początku ,stałych wzorców ,co przedkłada się na symbolikę stałości małżeństwa......można tu debatować, ZWYKŁYM SAMOCHODEM TO JA JADĘ NA ZAKUPY RAZ LUB DWA RAZY W TYGODNIU I GDYBY NIE TE TONY TANDETY(KWIATKI, GIRLANDY)NAŁADOWANE NA MASKĘ TO NIKT BY NIE WIEDZIAŁ ,ŻE AKURAT JEDZIE PARA MŁODA,są retro samochody ,którym te ozdoby są zbędne,bo same w sobie są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ola kwaśniewska
jest tu rzeczywiście autorytetem lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERCEDES S 2012 w wersji lang!
dla wielu mlodych par ma to znaczenie ten dzien i woli sie nie gniesc w srodku w scisku i mysle ze takie info jak to ze Ola Kwaśniewska jechała takim autem ma znaczenie dla kilku osób,ale takie polaczki jak ty zazdrosne o to że ktoś ma dobre auto ehh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamioculcas
Zajmujecie się szczegółami, które mają niewielkie znaczenie, a za rok, dwa się okaże, że połowa z Was nie rozumiała sensu i wagi składanej przysięgi małżeńskiej . To jest coś, nad czym warto rozmyslać i łamać glowę, a nie nad pierdami typu kolor kwiatków i serwetek, czy samochód do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak0513
Subaru STI, z 2012 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERCEDES S 2012 w wersji lang!
badziewie to masz ty i jaka historia taka historia ale trzeba przyznac ze niemieckie sa najlepsze koniec kropka i boli cie to bo gdybys mial kilkaset tysiecy zloty to bys sobie taki kupil a tak zzrzera zazdrosc...gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiocul.......w tym dniu
szczegóły MAJĄ ZNACZENIE !!!I ROZUMUJĄC TWOIM TOKIEM MYŚLENIA-MOŻNA BEZ SUKNI ,WELONU ,GOŚCI PRZYGOTOWAŃ ITP.......ALE TE RZECZY MAJĄ CIESZYĆ ,POWODOWAĆ ,ŻE TEN DZIEŃ JEST JEDNAK INNY NIŻ POZOSTAŁE I STĄD TEN BLICHTR,wiem ,że nie wszystkich stać na piękny zabytkowy samochód,niepowtarzalny i stąd to umniejszanie i "leczenie własnej duszy",a sprawa trwałości małżeństwa to zupełnie inna bajka i nie ma nic wspólnego z wyborem samochodu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka do ślubu
Piękny zabytkowy Citroen 11BL 100% oryginał, samochód produkowany od 1937roku , w latach powojennych był używany przez służby SB. Autko to zostało pięknie odrestaurowane w 2008 roku. Samochód w 2009 roku brał udział w paradzie z okazji 90 lat citroena w Warszawie. W 2011 roku zajął 1 -miejsce w kategorii elegancja w paradzie samochodów zabytkowych. Oferuję Państwu usługę w formie wynajmuj tak ślicznego cacka, wraz z odpowiednio przygotowanym i ubranym szoferem na wszelkiego rodzaju imprezy. Obsługuję: - śluby - studniówki - komunie - i inne imprezy okolicznościowe Jestem otwarty na wszelkie inne propozycje (zdjecia, film itp..) Spraw by ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem.. www.cytrynkadoslubu.pl tel. 602-185-367

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor czarny jest najgorszym
kolorem na samochód do ślubu-najpiękniej wygląda biały ,ale wiadomo ,że jest bardzo mało retro samochodów w tym kolorze,bo kolor ten był kiedyś w epoce bardzo trudny do uzyskania i większość malowano na czarno,czasem w kilku kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
wygląda elegancko i klasycznie, super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO NIE CZARNY!!!!!!!!!!!
cytrynka -nie komentuj sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×