Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esica

Jaki krój spódnicy przy krótkich nogach?

Polecane posty

Gość esica

Niezbyt długie ale na szczęście w miarę zgrabne nogi i niebrzydkie kolana. Chce spódnicę do kolan, ale jaki fason? Czy możecie podrzucić link do strony ze zdjęciem dobrego dla mnie kroju? Z góry dziękuję za Waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze będą proste spódnice o długości za kolano. Punkt wyznaczający długość spódnicy znajduje się około 2,5 cm poniżej kolana. Efekt wydłużenia sylwetki uzyskuje się także poprzez dobranie spódnicy, rajstop i butów w zbliżonej gamie kolorystycznej. Idealnym dopełnieniem stroju będą buty na lekkim obcasie. http://www.zeberka.pl/img/cam/full.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawowa roza
Ja w takich za kolanko wygladam strasznie. Najlepiej czuje sie w spodniach o dlugosci od polowy uda do kolana. Zainwestuj w spodnice z wysokim stanem- sa teraz bardzo modne. No i obcasik- swietnie wydluzaja nogi buciki z transparentnym przodem(albo minimalistycznym)- ale trzeba miec ładne łydki, kozaki. Unikaj obuwia z zapieciem na kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmhugufyf
alaolo myslę że taka długość to jest dobra dla wysokich dziewczyn... przy niskim wzroście proporcje to rzecz podstwowa. moim zdaniem spódnica powinna być krótsza, do kolan... ale to tylko moje zdanie. A fason? jesli jesteś szczupła może "ołówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krój-blisko ciała, w formie trapezu, długości - do kolana, tuż przed lub za. desenie - pionowe lub ukośne paseczki, które wydłużają optycznie sylwetkę kolorystyka - stonowane, jednolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esica
Dzięki! Ta żółta spódnica z fotki baardzo mi sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×