Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Death As Solution

Jestem komplenie beznadziejnym kolesiem ,śmieciem i frajerem...

Polecane posty

pocziąg odpada - bo żeby nie uszkodzic narządów to mu co najwyzej nogi utnie i gosc sie bedzie dalej meczyl tylko bez nog i nawet na rowerze nie poejzdzi ani w pilke nie pogra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no szurniety nie przesadzaj to sa skrajnosci, nie codziennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o pilce gadam glupcze tylko o szpitalach :O a pociag odradzam, bo jak bym byla maszynista to bym chyba na zawal padla :/ i jeszcze ludzie co cie beda skrobac blee lepiej sie powies tabletki jednak nie, bo uszkodza narzady to co, zdecydowles sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ty turquoise pewnie w pilke nie umiesz grac, a na turbacz to bys wymiekła poniżej lini kosedrzewiny :P więc pozostaje cie tylko zerżnąć bo do sportu sie niedajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
glupias, Turquoise :) glupia jestes Ty i to Twoje pieprzenie o przeszczepie narzadow. autorze, niestety, tabletki to rowniez zly pomysl. ponoc smierc po przedawkowaniu lekow wcale nie jest taka spokojna i bezbolesna jak sie wydaje. przede wszystkim musialbyc miec naprawde konska dawke (20 tabletek to NIE jest konska dawka). a i tak najpewniej odratowaliby cie. mysle, ze rozsadniej bedzie, jesli zamiast skupiac uwage na tym, skad skitrac tabletki, skupisz sie na rozwiazaniu problemu, albo poszukaniu osob, ktore ci pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr6h46r
proponuje TGV - murowany widowiskowy efekt ragdoll 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusova - a czemu glupie? gdybym ja chciala sie zabic, to bym wczesniej nawet BIORCE znalazla :) i bym sie pieknie podstawila ale ta ciota skoro zyc nie potrafi to pewnie nawet i zabic sie porzadnie nie umie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czy tak 20 tabletek nei da rady, moj kolega omylkowo wzial 3 tabletki na serce babci, lekarze mowili, ze cudem go odratowali.. ja po 1 tabletce nasennej sie dobudzic nie moglam, a co dopiero jak bym ich 20 wziela ale w sumie racja, jak juz umierac to na bank,wez z 50 chociaz moja rada - powies sie :) oszczedzisz narzady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi tabletkami to faktycznie klopot bo zeby dobrac takie po ktorych spokojnie zasniesz a sie nie udusisz dla przykladu to bedziesz musial farmindex przez chyba rok studiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targam Turquoisa Natarczywie
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
no glupie, glupie.. poczytaj troche o przeszczepach, zorientuj sie w temacie i dopiero pozniej glos swoje madrosci. ze nie wspomne juz o tym, czym/kim jest dla was czlowiek i jego zycie. niech sie juz skoncza te wakacje, wrocicie do tych swoich gimnazjow i bedzie spokoj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obdzi sie w trumnie skoro go pokroja na narzady ja doradzam powieszenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm - mam sposoba - zadzwon na pogotowie w lodzi i powiedz zeby ci cos dobrali na spokojna smierc - na pewno nei odmowia bo w koncu maja prowizje od kazdej skórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusova - oswiec mnie wiec, jesli gadam bzdury :) bo masz racje, jestem tylko przecietna studentka jezyka obcego, nie jestem lekarzem i chuj wiem o medycynie, ale Ty jak widze oerientujesz sie lepiej - wiec oswiec mnie prosze, co to ja za glupoty gadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym dla mnie jest czlowiek i jego zycie? jest na tyle watosciowe, ze lepiej zeby taki idiota co go docenic nie umie, sie powiesil i uratowal tym zycie kilkorgu innym ludziom, ktorzy co dzien o nie walcza kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkucostam, z tym ratowaniem zycia to przesadzasz - przeszczepianie narządów ma generalnie dwie zalety: 1. nieboszczyk ma pewnosc ze sie nei obudzi w trumnie 2) lekarz zarobi na procedurze medycznej z nfz i to słono. a to ze sie przy okazji pomęczy ten co mu to wszczepią to jest jedyny koszt - bo i tak wiekszosc z nich umiera krotko po przeszczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, fajnie, wszystko super, tylko jak jestescie na tyle genialni, zeby mi zarzucac glupote, to chociaz wytlumaczcie geniusze dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
kumasz, Turquoise, ze zeby narzady do czegokolwiek sie przydaly, musza zostac podtrzymane funkcje zyciowe? przeszczepu dokonuje sie po smierci pnia mozgu, kiedy narzady jeszcze zyja. pozniej, to sobie mozna z nich co najwyzej zrobic cynaderki w sosie, albo pasztet z watrobki. ot, i cala tajemnica, droga studentko jezykow obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
nie wspominajac o tym, ze smierc nie moze nastapic nagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×