Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Death As Solution

Jestem komplenie beznadziejnym kolesiem ,śmieciem i frajerem...

Polecane posty

musze juz isc, ale jakos w takim razie trzeba wykombinowac to, zeby zabic sie tak, zeby narzady uratowac albo oddac na przeszczep albo do badan naukowych autorze, pomysl o tym :) jak juz jestes takim frajerem to chociaz swoja smierc wykorzystaj dla dobra innych 🖐️ a i dzieki za wytlumaczenie mi - nie przyszlo mi do glowy, ze po 5 godzinach po powieszeniu sie czyjas watroba czy nerki sa gowno warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie zreszta tak jak mowilam - zapewne bardziej docenia zycie niz ten glupek;, co sam chce je sobie odebrac w jego przypadku mamy pewnosc co do jego frajerstwa - w pozostamlych - nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
no, skoro wszystko jasne i musisz juz isc, to milej nocy, Turquoise. pa pa pa pa paaa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak jesteś frajerem, to nie znaczy, ze musisz się od razu zabijać, nie musisz robić od razu niczego sensownego ze swoim życiem, wareto życ choćby dla małych przyjemności-seksu, dobrego jedzenia, ksiązek filmów, zawsze coś miłego może cię spotkać, a umrzec zawsze zdążysz a tabletki to idiotyczny pomysł- jak się obudzisz w szpitalu z niedziałającymi nerkami to dopiero wtedy twoje życie będzie spieprzone na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
20 dropsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×