Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowanatymszokiem

sluchajcie jaka akcja mnie spotkala z nowym facetem nad morzem!!!SZOK!

Polecane posty

Gość zszokowanatymszokiem

znamy sie krotko, pojechalismy pierwszy raz nad morze, a typ wyjal na plazy lornetke i obczajal przez nia dupy!!! myslalam, ze padne, ale juz ze smiechu, bo facet ma uwaga 25 lat. W sumie to dobrze sie stalo, wiadomo ile bym byla jeszcze z kims takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nic, mój facet ostatnio wyjął telefon i nagrywał tanczące dupy na telefon, super no nie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
no juz wiecie znioslabym obczajanie dup jak mnie nie ma w poblizu, ale na pierwszym wspolnym wyjezdzie i to jeszcze z lornetka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Znowu zaczynacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
3OPCJE i nadal z nim jestes?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nic,byłam świadkiem jak młode chłopaczki włożyli pod spódnice telefon dziewczynie w sklepie, które nachylała sie nad ladą i nagrywali jej stringi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
musztarda co zaczynamy? chyba takiego topicu to tu jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
ale trafilyscie na frajerow buehehehehe. Az dziw bierze ze takie glupki istnieja. Gdzie to sie uchowalo? Na wsi w stodole? Bo mi to wiesniakiem od pluga oderwanym zalatuje buehehehehehe Smiac mi sie chce z takich niewyzytych kretynow, nawet bym nie gadala dluzej z takim bo widac ze to wkladaki jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
nie no wiecie, jeszcze jakos przegryzlabym widok takiego typa z lornetka na plazy, gdyby byl sam, albo z kolegami, no ale z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
no dokladnie niewyzyty wkladak, ot co dobre okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty na to
poza szokiem, jakaś reakcja, rozmowa (nie ze awantura), ale moze podpytałas go delikatnie o co chodzi, co za szopka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
nie wiem czy on pierwszy raz na plazy byl czy co, ale chyba nie bo mieszka niedaleko morza, porazka totalna mowie wam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
nie no spytalam sie go po co mu to, a on ze uwaga statki chce poogladac! no ale jakos statkow nie ogladal tylko jak lezalam i myslal ze mam oczy zamkniete to wychylal sie znad parawanu i obczajal dupeczki, myslalam ze tam padne, powiedzialam mu, ze jest idiota, a potem to juz to olalam, stwierdzilam ze nie bede sobie marnowac wyjazdu, tylko mu powiedzialam ze to nie jest to czego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99999777777
a ciekawe ile autorka topiku waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
a on stwierdzil ze przesadzam w dodatku! tacy to maja tupet szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
kochana waze 47 kg przy 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
no moze i chcial, ale coz ja na to poradze, widzial jakie mam mogl sie ze mna nie wiazac, a nawet jak z jakichs powodow sie zwiazal mimo ze mu sie nie podobam to nie zmienia faktu, ze to cham bez grama taktu i klasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
No to wszystko jasne-jesteś za chuda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
zreszta i tak by bylo dla was zle i tak niedobrze, jakbym napisala ze waze 60 kg to by bylo ze jestem spaslak, jak waze 47 to ze nie mam cyckow. Czepicie sie tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
zreszta tak jak napisalam moge byc chuda szczapa, moge byc gruba swinia, ale jak koles wyciaga przy swojej dziewczynie lornetke na plazy i obczaja dupy to nic tego nie usprawiedliwia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
zszokowanatymszokiem musztarda co zaczynamy? chyba takiego topicu to tu jeszcze nie bylo Wczoraj było z dziesięć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
o facetach na plazy? zartujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Nie no nie unoś się:) To dupek i tyle,dobrze że dałaś sobie z nim spokój.Ja ważę 48-49kg przy 160cm i mój facet mi mówi,że jestem za chuda.Ale zazdroszczę Ci tej wagi.Nie martw się-jeszcze nie raz spotkasz takiego debila:classic_cool:.Ale spokojnie-w końcu trafisz na kogoś normalnego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Jestem śmiertelnie poważna. Tak, na plaży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Nie sadze zeby byla za chuda czy za gruba, takie typy juz tak maja chocby mieli miss przy boku zawsze beda rozgladac sie za innymi. Uciekaj od niego bo on zawsze bedzie tak robil. Poprostu wkladak i tyle, trzeba byc glupkiem zeby tak sie zachowywac. A jesli nie podobasz mu sie to niech spitala do takiej co mu sie spodoba. Ale skoro jest z toba to napewno mu sie podobasz tylko poprostu slini sie na kazda i z kazdej propozycji by skorzystal. Palant. Zostaw go i znajdz fajnego faceta a takich wbrew pozorom tez jest sporo. PALANTOM MOWIMY STANOWCZE STOP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
aj to tez wszystko zalezy od budowy ciala, grubosci kosci itd, ja wcale tak chudo np nie wygladam, jestem ogolnie bardzo drobna, a mam kolezanke ktora wazy wiecej i wyglada szczuplej. No ale nie o tym temat przeciez:P, no ale dajcie spokoj facet 25 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
musztarda no to jestem w szoku, ale z lornetka to tu chyba jeszcze nikogo nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×