Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

okey, bo ja sama do siebie gadałam? kiedy coś próbowałam powiedziec, a to dam Ci troche dystansu a kiedy mówiłam, żeby skończyc dołaczała kolejna osoba, więc okey, z mojej strony to koniec:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona ----> zrobilamz amówienie na piweczko juz pól godizny temu, ale jakos nie zostało zrealziowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy no to grecki półsłodkie czerowone dla Ciebie :) jaka zagrycha ma się pojawić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skonczcie sie klocic baby jedne " Ja ewentualnie mogę nie zaczynac sie kłocić :) Komiczne, mała prośba - jako, ze przed chwilą wyraziłam otwarte zainteresowanie Twoimi postami na forum, czy możesz jakoś skomentowac tę moją otwartość? nie zapomniałam o kilku dnach? bo wiesz, nie chciałabym, zeby w związku z tego typu uchybieniami posądzono mnie o brak kobiecosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona ----> widze ekspresowo:] więc zdróweczko, nie ma to jak zacząc tak wcześnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike oki jest kawusia :) mleczko ,cukier do tego ???? a może trochę prądu dodać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ja i powiem- masz po prostu chcicę :P :D a tak a propos pola ty nikomu nie wysłałaś zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczko i 3 łyżki cukru:P prąd zostaw na deser:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pola ja i powiem- masz po prostu chcicę " dziękuję Ci, Ike, za opinię, trochę mnie uspokoiłaś, że jest nadzieja iż nie odbiegam od norm uznawanych za wyznacznik kobiecości :) "a tak a propos pola ty nikomu nie wysłałaś zdjęcia??" errrr... yyyyy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona ----> widze ciężko pracujesz?:PPP ja dzisiaj na lajcie...w domeczq:p pełen ful wypas...i zielona herbata:P mam jakies wina, ale zaraz musze za kółko wsiąść, a wrtualne piwq zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żon- co tam łychy!!! od razu niech będzie chochle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byś miał winko z argentyny :) Zagrycha? Ser i winogrona mogą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A KTO SIĘ NAPIJE CZERWONEJ herbat BEDE ROBIĆ ... JA UWIELBIAM .. tO JEST CHYBA MÓJ NAŁÓG NAWET :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polciu... Mam akurat troche wiecej pracy, dlatego siedze tu nieco mniej, ale na pewno nie mysle mniej o Tobie :P A nawet gdybym w swej nieskończonej bucie chciał mniej o Tobie mysleć, to byłoby to niemozliwe, ze względu na ilość tematów, jaka jest ostatnio do Ciebie skierowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×