Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

najlepsza reklama jest z kartą master tornister - 60 zł - koledzy którzy cię zawsze rozumieją- bezcenne ( czy coś w tym stylu) myślałam, że padnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ----> wchłonęłam tyle zielonej herabty, że gdyby miało mi to przestac przeszkadzac pewnie dawno juz by sie tak stało:} chodzi o jedna mała kwestie, że nigdy nie mówie do dorotki - felu, a do stasi - romanie, rozumiem jednak, iż to jakby poza twym zasiegiem, wiec przechodze nad tym do porzadku dziennego proponuje tez trochę herbatki:] ktos tu rozlewał czerwoną:P sissy ---- no te wszytskie corki pana z koleji, czy kopytka sa, ale tej reklamy nie ma:] ale mniejsza z tym pewnie sie natknę na to przez przypadek:P przypadki chyba sa fajne, pod warunkiem, ze istnieją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy - wierze oczywiscie... :P Ja zawsze wierze wszystkim kobietom, że uważają iż mają racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy wyslij mi fote tunki masz jej pozwolenie napisala to na tym topie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono - takie foty lubie najbardziej... Oczywiscie reakcja którą opisujesz jest jak najbardziej możliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu sobie gadu gadu- a ja mam w domu prawdziwą tragedię- zuzka zaczęła dominika nazywa lala- a on jest przecież prawie dorosły facet..... i jest wielkie oburzenie i dąsy- tak musiałam się wyżalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zrozumienie- wzruszyłam się prawie do łez 🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat- to ja zrobię sobie dobrze twoim kosztem i powiem , że właśnie robię goloneczkę- teraz mi lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wogole krem ike..a ta golonka to nie mnie wzruszyła ...bo za bardzo nie lubie..jak bys powiedziął ze masz pake biszkoptów..........no to wtedy:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike..a ta golonka to nie mnie wzruszyła ...bo za bardzo nie lubie..jak bys powiedziął ze masz pake biszkoptów..........no to wtedy zraniłeś moje uczucia :P już się nie lubimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam:] pozdrawiam, zyczę powodzenia w kolejnych starciach:] i do usłyszenia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×