Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

dobra ja spadam:] pozdrawiam, zyczę powodzenia w kolejnych starciach:] i do usłyszenia:] dzięki...ale nie będzie nam ono potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ch*j z komiczne CREAMIK!!!!!!!!!!!!!! bój się boga! a raczej komika..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne dobrze że tu jesteś
Pewnie mnie nie kojarzysz, ale pytałam Cie kiedyś drogą mailową o spadek po moim dziadku i jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za poradę, bo bardzo ładnie mi wtedy odpisałeś, ale nie chcąc być namolna :P spytam Cię, czy mogę Cie jeszcz troche pomęczyć? Bo dziadek zmarł i nie chce czegoś zepsuć teraz. Proszę Cię, zgódź się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melni111 🖐️..miłego wypoczynku no komiczne zaproponowałem mu wymiane....ale z niewiadomych wzgledów nie odezwał sie.....moze to strach o posadzenie o gejostwo...bo cos juz tu ktos o tym wspomniał ???? nawet nie wiem czy to nie on sam....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda siema mnie nie bylo na kafe prawie 2 tyg nie to ze was unikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może komiczne to krypto gej no kurde nie kumam tego tworzymy spolecznośc kafeteryjną tu sobie gadamy nasmiewamy z kogos , czasami wyzywamy więc ja nie widze problemu z wymianą fotek z facetami z kafe poprostu bym widział z kim gadam proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka?:) tzn? wieczorem nie wpadne, ide chlac:P pozdrow ich ode mnie, znaczy frr, nozyczki, turkus i bambi:) z pestka sie widzialam moj meil sayumi@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bambi sie pytala na pewno, ale ktos jeszcze tylko nie pamietam :o nie wiem, czy nie frrr i na pewno jeszcze jakas dziewczyna. pozdrowie ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby piszącej o prawie spadkowym - pisz a nie pytaj sie na forum, czy mozesz napisac Cream, Ty nie bądź taki do przodu, bo Cie z tyłu zabraknie... widze, ze temat gejów przypadł Ci do gustu... w sumie nie dziwie sie - moze w tym srodowisku wreszcie coś poderwiesz :P Tobie na pewno fotek nie wyśle, bo nie widze takiej potrzeby... A maila od brata nie widzialem, bo nie otwierałem od rana skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik ty od 3 dni chyba skrzynki nie otwierałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ..boisz się :D taki jestes mądry na kafe ale jak masz mi wysłac fotke to się boisz :D a wiesz co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.R.E.A.M. próbuje się dokopać do jądra ziemi w piaskownicy :) Ale mu nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne niedlugo wyslesz mi swoja fote bo ja mam twoje stare:) tylko poczekaj az ja bede miala swoje najnowsze chyba ze mi wyslesz 1:P to nawet lepiej by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×