Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

"czy możesz jakoś skomentowac tę moją otwartość? nie zapomniałam o kilku dnach?" tak wiec juz pisze o kilku dnach: moja oraniczona działalnośćna forum, to dno... moja znacznie ograniczona działalność na forum, to dno totalne... moja nieobecność na forum - mega giga dno :P i śmierdzące wodorosty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam pyszne biale winko dzisiaj o 22 wychodze z domu i tez bede pic:) ale juz nie wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komik, tak śmierdzące, że się wytrzymać nie da :P Chodź napij się wina ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy (sissy123@wp.pl) Brat, co to jest zdzir? jak juz cos to LOKALNA ZDZIRA:p:p:p taki trunek ktory walimy miedzy i nnymi z wkurzona na takim jednym topiku...ale mowie ci jak te zdziry potrafia sponiewierac człowiekiem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona -----> taaa...ja widzę:P jeszcze mi powiedz, że Ci za to płacą:P a swoja droga w tych alkoholowych uniesieniach, może powie mi ktoś, kto spiewa piosenke z reklamy Nokia z plusa?:P nie wysyłajcie mnie na inny topik, tam tez porozciągam wici, ale może ktos tu.... przyjemne dla ucha dźwieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Noelia, ale wszystkie reklamy plusa są na ich www :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Polciu... Mam akurat troche wiecej pracy, dlatego siedze tu nieco mniej, ale na pewno nie mysle mniej o Tobie " how sweet! ;) "A nawet gdybym w swej nieskończonej bucie chciał mniej o Tobie mysleć, to byłoby to niemozliwe, ze względu na ilość tematów, jaka jest ostatnio do Ciebie skierowana " :D :D też ujdzie ;-) podsumowując, opłacała się ta otwartość bez drugiego dna :P "moja oraniczona działalnośćna forum, to dno... moja znacznie ograniczona działalność na forum, to dno totalne... moja nieobecność na forum - mega giga dno i śmierdzące wodorosty" :D :D i wiedziałam, co piszę!(że jak nie mam szczęścia poczytać to równa się pech i ogólnie szkoda :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono, pasjonatko sexu... Z Tobą moge w dowolnym momencie ;) Ps Noemi walnęła sobie browca i sie nawet troche wyluzowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak to odczytacie.... to groźba.... rozpadu waszych obecnych związków i złamania wam serc.. a obietnica... przeżycia czegos niepowtarzalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie reklama TVN-u, tych programow i seriali gdzie trzymaja te plakietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może Ty tez wyluzujesz i zaczniesz mnie nazywac po imieniu?:] byłoby spoko a z tym plusem to wieksza jakąs zamotka.... ale dzieki sissy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari, chcesz mnie dzisiaj pognebic? na tamten utwór tez poluję, ale na razie nic nie łapie się moich rączek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, serca nie złamiesz, bo mam z kamienia Związku nie rozwalisz, bo nie mam :) Więc ja wybieram przeżycia niezampomniane Zresztą, ja zawsze mam wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono... jak na razie to czekam na obiecane foto :) Noemi - wypij kolejne, to przestanie Ci to przeszkadzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne, serca nie złamiesz, bo mam z kamienia" lubie bezwzgledne kobiety... zwłaszcza jak przy mnie miękną... a co do reszty - widze, ze masz mase zalet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Noelia, ja kiedyś oglądałam tam ich reklamy z kabaretem, bo nie mam telewizora, a ktos mi mówił że fajne :) Zresztą, to może być tak jak z reklamą fiata bravo - pewnie wzięli jakąś piosenkę, spróbuj niezawodnego youtuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×