Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

no dobrze to inaczej po pierwsze naucz się odmieniać przez osoby- to rada po drugie- myślałam, że toto pomarańczowe( czytaj -ty) ma gdzieś jakiś okruszek rozumu i można z nim się słowami pobawić- pomyliłam się - moja wina tu problem jest głębszy- - masz doła?? - chorujesz na coś? - w rodzinie wszyscy zdrowi? -rowa komuś nie wylizałaś? bo jakiś powód robienia z siebie totalnej idiotki musi istnieć jak możemy ci dzisiaj pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne staje na rzesach by wykrzesać z krema cokolwiek męska reakcję...syzyfowa praca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba nie do końca rozumiem sedno konfliktu komiczne-cream ..." Polcia - konflikt moze byc miedzy mezczyzną i kobietą, dwoma mezczyznami i dwoma kobietami... ale jak mozna mieć konflikt z pussy? :P to niemozliwe :D a serio... nie ma konfliktu - ten koles usłyszał, ze powinien byc chamski, to jest... ale nie wie daslczego to robi ani po co.. taka marionetka kolejnych jego forumowych mahariszi, dziecko we mgle, żal po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
weź tak nie panikuj, tylko powiedz czy wszystkie kontenery pck zajęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ja pisałam wcześniej, że nikt mi nie wrzuca. Więc widocznie pomarańczowy tucznik postanowił mi pomóc rozwiązać ten problem :) A niech sobie pisze. Jak jej to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij jej bez slipek cream... bedzie mogła ją wklepić na stronke www.najmniejsze_rzeczy_na_swiecie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie mogła ją wklepić na stronkewww.najmniejsze_rzeczy_na_swiecie.pl buahahaha :D i lupę dołącz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"polaola ...już nie pamiętam dlaczego mam konflikt z komiczne " buahahahahahahahaha a nie mówiłem? on nawet nie wie, dlaczego tak do mnie pisze :D po prostu ktos mu powiedzial, ze tak trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ..przesadzasz naprawde nawet mnie nie znasz amoże byc tak że to ty jestes pussy a nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ piąte :) My się nie kłócimy :) My tu pijemy wino i inne alkohole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ....a ty pamiętasz od czego się zaczął nasz konflikt ??? mądralo za 5 groszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi pomarańczo- wnioskując z twoich wypowiedzi- jak to jest- mieć głowę pustą jak balon?- próbowałaś kiedyś powdychać hel? i wznieść się ponad chmury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream "czy ty myslisz że jesteś najlepszy i naj mądrzejszy" "naj lepiej" żebyś już sobie tym nie zaprzątał głowy, bo i tak masz dużo problemów do ogarnięcia i a talk zupełnie najlepiej to uznać, że pomysł z byciem chamskim był taki sobie, bo o ile wczoraj jeszcze to miało ręce i nogi (tyle, ile przeczytałam) to dzisiaj sam widzisz ... Krem, po raz n-ty - żyj normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crem - oczywiscie, ze pamietam... Ja Cie probuje sprowokowac do MĘSKICH reakcji, a Ty nie pojmujesz jak to zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×