Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

postanowiłam, że jednak z Wami nie idę! ale duchowo będę Was wspierać:P cokolwiek by to miało znaczyc:] Ike...filmy grozy:P taaa jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy za pomocą różnych sztuczek otrzymywać dostęp do internetu oraz będzuiemy nagrywani przez kamery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
spać mi się chce a zasnąć nie mogę :D no po tylu wrażeniach :D a może położyłaś się na brzuchu i ci nochal przeszkadzał ? :D myśl trochę dziołcha ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy (sissy123@wp.pl) Będziemy za pomocą różnych sztuczek otrzymywać dostęp do internetu oraz będzuiemy nagrywani przez kamery dobra sissy wchodze w to ...te kamery mnie przekonały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo podziwiam cię! jesteś jak Janosik! nie jak Robin Hood! Popieram twoją akcję z całego serca! tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
niedźwiadku a mogę ja tam do was dołączyć, żeby nie było za "nudno" ? buhahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
złośliwa daj spokój :) zwyczajnie się bawię , i po "leżakowaniu" trzeba troszkę napsocić:) jej się nie znudziło zwracać uwagi na te psoty, bo się bardzo przejmuje, ale skarbie - zwyczajnie zasłużyła sobie na złośliwość i kpiny. ot. sama dobrze o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile jeszcze razy powtórzysz, że sobie na to zasłużyłam:D dajesz mi tym tylko satysfakcję;) "prose pani a Ike to jest niedobla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike sz......D--->to jest wirtualny swiat,nie zajarzyłaś jeszcze? Tutaj lubimy tych którzy nas lubią.Hehehe Ike zmieniłaby nick zaczełaby słodzić i wszyscy by ją kochali. Po mimo tego jaka jest ma ludzi którzy ją lubią,nawet jak na kogoś napieprza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
plose pani a ike cały cas pyskuje i nosem nas po dupci bije :D będę se za tobą łazić kiedy tylko mnie na to najdzie ochota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie zajarzyła :( To tak jak ludzie podniecają się seksem wirtualnym, tak samo przeżywają to co ludzie piszą na forach. Ale jak się nie ma własnego życia lub życie jest beznajdziejne, to co pozostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej się nie znudziło zwracać uwagi na te psoty, bo się bardzo przejmuje nie moja wina, że lubię ćwiczyć na takich padalcach to taki mój fetysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę se za tobą łazić kiedy tylko mnie na to najdzie ochota jak to było??? "jak smród rozchodzący się po gaciach"??? a proszę cię bardzo:) jak lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
złośliwa, kto ją lubi ? hm ? chyba sama nie wierzysz w to, co piszesz. no chyba że masz na myśli kółko wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadal włączony filtr na kolor pomarańczowy. Po prostu tego nie czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos przedszkola- zachowujesz się jak sobek wiecznie stojący w kącie , płaczący- nikt mnie nie lubi nikt mnie nie kocha........a ją to lubią chociaż ma długi nossss naprawdę chyba jesteś z tych " pięknych, mądrych i fajnych" których nie wiedzieć czemu nikt nie chce ja osobiście im się nie dziwię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
sissy :D a ty jasnowidzka ? no przyznałaś że masz tucznikowy stan umysłu ale co ty wiesz o zyciu jakiegoś nicka ? hee? czytać kobity ze zrozumieniem, skecz to skecz, a nochal za bardzo się zmarwił skeczem. tak ike będę ci zasmradzać twoje i tak zasmrodzone gacie, pewnie mąż robi teraz za ciebie pranie, bo cięzko zrozumieć jak można całymi dniami siedzieć na kafe i pisać pierdy o dupie marynie. a w domu pewnie smród. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz w ten sposób próbowałaś zdobyć albo zatrzymać faceta??? gratuluję:D oczywiście facetowi- że się nie dal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
ike czasami stoję w koncie :) fakt, troszkę broję jak każdy :D ciebie za to nie można postawić do kąta bo kicholem ścianę porysujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×