Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Gość Ike sz......D
wiesz ikuś nochalku ze mnie to ty sobie możesz lać nawet :D spływa to po mnie :D nie sięga mnie twoja krytyka pod żadną postacią :P ja tu nie tworzyłam własnych topików, zwyczajnie ciekawią mnie ludzkie problemy i uważam, że nie można się wyśmiewać z nich. Bo dlaczego mam się śmiać ? bo jestem silniejsza ? bo nie mam problemu ? bo jest mi dobrze ? bo ten problem jest dla mnie śmieszny ? itd ...śmieje się tylko cham, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ikuś nochalku ze mnie to ty sobie możesz lać nawet spływa to po mnie widzę :D.................. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie - w sumie to widać najlepiej po tym co robisz pomarańczko :) coś Cię boli i to bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
za to po tobie niestety widać nie spływa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz cos do ike, uzywaj argumentow a nie obrazaj to dziecinada i czemu pod czarnym jej nie jedziesz?? jak jej nie lubisz to czemu masz problem z ujawnieniem sie? nie badz obludna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
coś Cię boli i to bardzo :D spoko spoko nic mnie nie boli. chwilowo mam za dużo czasu :) a ty popierasz chamstwo ? skoro nie razi cię chamstwo ike, to i moje nie powinno :D wystarczy nie zwracać uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chwilowo mam za dużo czasu" Całe szczęście w przyszłym tygodniu dzieci idą do szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
ależ doskonale wiem że jestem chamska dla baba jażki :D nie zaprzeczam. cel już znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Cię boli i to bardzo spoko spoko nic mnie nie boli. chwilowo mam za dużo czasu i wykorzystujesz go tam gdzie Cię boli :D normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
chwilowo mam za dużo czasu" Całe szczęście w przyszłym tygodniu dzieci idą do szkoły sissy myślenie nie jest twoją mocną stroną, nie trafiłaś, dorośli mają urlopy, no ale widzę że tęsknisz za koleżankami z gimnazjum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa Ty masz cos z głową. Razi mnie chamstwo Ike ,ale pisze jej o tym pod czarnym nickiem i nie bluzgam jej w twarz wulgaryzmami,chce byc taka na kafe,to jej sprawa. Natomiast To co TY robisz jest żałosne.Nie uzywasz żadnych konkretnych argumentów.NA msc Ike tez nie brałabym cie na powaznie paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty złośliwa nie masz
nic z głową ale nerwicę macicy to masz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najprostsze, nie mając żadnych powodów i argumentów po prostu wrzucać komuś parę dni pod rząd. Tak sobie. Tylko jaki jest tego cel??? Nam się nie chce tego czytać, ike ma w dupie to co jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
złośliwa - argumenty są wyżej nu a czy ja ją od kurew wyzywam? hm ? zresztą ona sama na siebie gdzieś tam bluzgała, na początku kogoś nazwała szmatą, ale szybko sobie przypomniała że jest nie lepsza. Ona sama sobie bluzga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nei do końca i brakiem ignorancji sama napędza tą pokrzywdzoną przez zycie pomarańczę :) Nie zniżajcie sie do jej poziomu. i będzie po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
ssisssyyyy! argument jest taki - CHAMSTWO ZA CHAMSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty złośliwa nie masz
gdzie nasza pani krzywy nos poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu się chyba zaczyna mieszać w zeznaniach. Ja nigdy nie zrozumiem takich osób. Tak najlepiej przyjść i zacząć kogoś obrażać i to jeszcze przy użyciu najbardziej prymitywnych sposobów - oceniając wygląd. Trochę to przypomina podstawówkę. Wiem, że tego typu działanie wynika z kompleksów, frustracji, problemów ze sobą. To forum jest publiczne i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale są granice dobrego smaku. Unikam takich ludzi jak ognia, bo są bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Właśnie nei do końca i brakiem ignorancji sama napędza tą pokrzywdzoną przez zycie pomarańczę Nie zniżajcie sie do jej poziomu. i będzie po sprawie no widzisz ike tego nie zignorowała a powinna, skoro uważa się za taką mądrość :D ja ją napędzam, ona mnie i tak w kółko :D życie mnie nie pokrzywdziło - kolejny jasnowidz ? :D jak nie masz co pisać to rzeczywiście milcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×