Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorka-

krawcowa otwiera firmę

Polecane posty

Witam.jestem bezrobotn krawcową.Dostaję właśnie dotację i chcę założyć własną firmę.dekoracje okienne i przeróbki krawieckie.czy mi to wypali,mieszkam 10 km od centrum miasta,w okolicy same domy prywatne,lokal mam własny blisko ulicy ,niezależne wejście.ostatnio pracowałam u prywaciarza i zarobiłam 400 zł za miesiąc szyjąc żakiety na podszewce za 5 zł sztuka,może ktoś ma jakieś pomysły i sugestie dotyczące mojej działalności,np nazwę dla firmy,chciałabym też swoje produkty wystawiać na internecie,moi znajomi mnie zniechęcają mówiąc ,że kto tu do mnie przyjdzie,mam mieszane uczucia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochna Ty szyj posłania dla psów-na tym to jest kasa-załuje ze nie jestem krawcową-jak widze, że kawałek gabki z poszewka na zamek 80 na 64 cm kosztuje 84 zł to az mnie sciska, jak na tym mozna zarobić... ja bym szyla w domu i poczatkowo wystawiala na allegro a potem by sie zobaczyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nazwa: stawka wieksza niz szycie - uslugi krawieckie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysl - skad bedizesz brac zamowienia. - skad bedziesz brac wzory tego co bedziesz szyc, - moze pomysl o byciu podwykonawca? - komu bedizesz to sprzedawac jesli zdecydujesz sie na szycie dla ludzi "z ulicy" a nie jako podwykonawca itd. mysle za faktycznei warto posuzkac jakas waska specjalizacje jak jestes sama i masz maly kapital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa ma tylko wtedy znaczenie jesli bedziesz to sprzedawac "we wlasnym imieniu" a nie jako podwykonawca. nie znam sie na branzy lkrawieckiej ale mysle ze moze to byc dobra dzialka na rozpoczynanie dzialalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wypowiedzi.Nazwa fajna tylko kojarzy się z \'dużymi stawkami za usługi\'.Ostatnio pracowałam w LEROY MERLIN i tam szyłam dla klientów,wiem,że ludzie teraz dużą wagę przywiązują do tego co im wisi w oknach,zwłaszcza tych nowych domach,których masę powstaje.Chciałabym się rozreklamować w mojej miejscowości,może jakieś banery w paru miejscach i strona internetowa.Moim myślę atutem jest to ,że nie wynajmuję lokalu i mogę sobie pozwolić na niższe ceny niż konkurencji.Może się orientujecie jakie są ceny usług w Waszych miejscowościach,np.wszywanie taśmy,lamówki,obszywanie,skracanie spodni,skracamie dżinsów z zachowaniem orginalnego dołu itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Wrocławia-za skrócenie spodni 8zł, za skrócenie zasłon (2szt) 12zł, za zacerowanie przetartych spodni od wew strony uda-8zł-wszycie zamka z zamkiem 12-20zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za skrócenie 4 szt. zasłon obszycie ,biorę w domu 10 zł,zajmuje mi to 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu-ja mysle, że to świetny pomysł: załóż firmę i działaj-uszyj cos ładnego i na poczatku mozesz wystawiac na allegro;)ja uwielbiam firanki i kupuje je tylko na allegro-jak cos bede kupowała u ciebie-juz masz klienta:D zrob szyld przed domem, zobaczysz czy ruszy...potem strona internetowa-bedzie dobrze-byle była siła i wiara:)zobacz po ile sa firanki na allegro-porównaj(na allegro jest naprawde tanio) i sie zastanów. te posłanka dla psób to jest tez niegłupi pomysł, mozesz uszyc dwa, trzy na próbę dla duzych psów np 100 szerokie i 70 długie-sama chetnie kupie;) pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe-spij spokojnie i uszyj mi poslanko dla spiaka;)takie 100 szerokie i tak z 80 długie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×