Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kahata

Torbiel pod zębem

Polecane posty

Witam mam torbiel obok korzenia jednego zeba i ropną przetoke na zewnątrz. Mam pytanie czy jeśli usune tego zeba( to jest górna 5-tka) to torbiel zniknie i się zagoi czy trzeba bedzie robic zabieg usuwający te narośl wewnątrz torbiela? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam 2 dni temu miałem zabieg usunięcie torbiela dość duży nad 1i 2 i resekcja wierzchołków . Dowiedziałem o torbielu robiąc zdjęcie pantogram dla mnie to był szok torbiel. Odrazu przeleczylem kanolowo te 2 zeby czekałem 4 miesiące na wizytę prywatna. Zabieg nic nie boli po zabiegu też nie boli tylko trochę spuchlem. Ale najważniejsze że już nie mam tego swinstwa w sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 21.08.2008 o 13:02, kahataa napisał:

O Boże :(

 

Dnia 21.06.2009 o 15:57, Gość parteryka45 napisał:

torbiel żeby usunąć robi się resekcje czyki ucięcie wierzchołka zęba razem z torbielą a potem się zaszywa i koniec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja mialam 2 lata torbiel i zdjecie pokazalo ze moja szczeka juz jest tak slaba ze moze sie polamac , przez ten torbiel. Musieli mi usunac tez zab bo juz bylo za pozno. Dwa dni temu mialam zabieg ze znieczuleniem miejscowym, nic nie boli ale jestem spuchnięta, i zrobil mi sie siniak w miejscu wyrwanego zeba.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×