Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

W czasie suszy szosa sucha

uczucie zazdrosci ....czego zazdroscicie innym?

Polecane posty

Gość Eleaa
A cóż to za problem zrobić? Mnie jesli już zdarza się zazdrościć zdrowia, bo nie jest zależne wyłącznie od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadas
ja staram sie niezadroscic, bo zazdrosc zżera człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R I T A
a ja każdej która ma proste włosy, ja mam burzę loków:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zazdroszczę jak ktoś jest pracowity... :P Ale walczę z tym, żeby też taka być, dzisiaj nawet pozmywałam naczynia (bo już nie było łyżeczek czystych i trzeba było wielkimi sobie robić herbatę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z dolnego śląska
aja zazdroszcze wszystkim, ktorzy maja mame... i niczego wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family_guy
ja niczego i nikomu nie zazdroszczę najgorsze są kobiety/dziewczyny, które wytykają innym dziewczynom pewne niedoskonałości ciała choć same tych niedoskonałości mają tyle samo lub więcej mysle, ze to jest tez jakas forma zazdrosci Tego i tam jeszcze paru rzeczy:p nigdy nie rozumiałem u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats not my name
ja z natury jestem bardzo zazdrosna. nauczyłam sie już nie zazdrościc przyjaciołom, po prostu jestem szcześliwa razem z nimi jak coś miłego i m sie przytrafi. a tak ogólnie zazdroszcze okropnie prawa jazdy (zdawałam już 3 razy, teraz bedzie 4 może sie uda) i chyba niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zazdroszczeeee
swojej szczupłej kolezance ze moze żreć ile wlezie i nic jej nie przybywa!! cholerka .ja niestety non stop na diecie :( uulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exx
wszystkiego-ciala,twarzy,pieniedzy,osobowosci,milosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam, że zazdrościłam prawa jazdy dopóki sama go nie miałam, przed egzaminem jak widziałam jakąś młodą laske co jedzie samochodem to sobie myślałam, że to niewiadomo kto :D Ale od razu jak zdałam to mi przeszło :D I teraz widzę tysiące takich dziewczyn co mają prawo jazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thats not my name---> to chyba mnie rozumiesz z tym prawkiem:D hehe no glupie to takie... zazdrośc, ale niestety jestem zazdrosna wstrętna cecha;/ i umięsnionych pośladków tez zazdroszczę i że inni moga sobie pozowlic na każda bluzke jaka im się podoba, ja nie bo mi szkoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei martw się, ja też miałam takie myśli a zdałam za pierwszym razem :D Pocieszę Cię, że jak już zdasz to to od razu minie i jest pełno fajnych dziewczyn co nie mają prawka i to o niczym nie świadczy :P Moj chłopak mówi, że lubi jak ja tak pokracznie prowadzę samochód bo widać we mnie kobietę :D więc możesz już to olać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomytakmamy
ja zazdroszcze znajomym tego, że wszystko dostają w prezencie - dom od rodziców, samochód od chłopaka. Zazdroszcze chociaż sama nigdy bym nie przyjęła takich prezentów - sama na siebie zarabiam i zamiast cieszyc sie zyciem i z niego korzystać studiuję 2 kierunki, pracuję, w każde wakacje jeżdze do roboty za granicę. A potem szkoda mi tej kasy wydawac na samochód na przykład..... ehhh moze lepiej by było ciągnąc od starszych ile wlezie, znależc sobie chłopa co by spełniał wszytskie moje zachcianki i leżec do góry brzuchem zamiast zapierniczać z pracy do szkoły.... tylko znając siebie wtedy zazdrościłabym innym niezależności i samodzielności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bomytakmamy
to życie ci ucieka, trzeba z zycia korzystac, bo pozniej moze byc juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
ja zazdroszcze paris hilton ze ma wszystko co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leciwa dama
ja zazdroszcze paris wszystkiego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa lodu
a ja zazdroszcze zakochanym miłosci bo sama niepotrafie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppppppppp
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę....
Ja zazdroszczę znojomym tego, że maja juz prawie wykończone mieszkanie, piekne to ich mieszkanko i zazdroszczę im tego, że juz sa na swoim, a my dopiero w proszku, ale to normalne, taka zazdrośco to, co już bym chciał miec, a musze czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×