Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czeko*

Chłopak mnie zostawił - jak dalej żyć?

Polecane posty

Gość slamandra plamista
taka jednaaaaaa wiem wiem dziewczynki nic z tych rzeczy...tak tylko sobie gdzies tam mysle o tym i pisze bez zastanowienia co akurat mam na mysli.... zapewne sie nie bawi bo tyra od rana do nocy ot taki pracocholik...poswiecil mnie dla pracy bo ona i pieniadze byly naj...bo przychodzi wieczorem zj**any wiec po co mu jeszcze wrzod w postaci mnie... i znowu go tlumaczysz taka jedna. zupelnie nie rozumiem dlaczego. przeciez ten koles w zupelnosci nie jest Ciebie wart. nie tylko Cie zdradzil, ale rowniez uderzyl. zadaj sobie pytanie, czy z takim czlowiekiem chcialabys ukladac sobie zycie i budowac wspolna przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja tez sobie obiecywalam, ze wybuchne, ale ta energie postanowilam rozladowac gdzie indziej, np. w rozmowie ze znajomymi czy jezdzie konnej. i teraz widze, ze on nawet nie jest wart moich nerwow. po co mialabym to robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a dlaczego on cie uderzyl????? czy ja jemu mam oddac???? jak mnie cholera poniesie zabardzo to ja potrafie:P - facetowi:) kolezankom nie, hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
jak facet zasluzy, to tak :-) toz to tradycja bic faceta po ryju, gdy zasluzy. przeciez nasze prababki juz stosowaly ten zabieg i jeszcze zyskiwaly nalezny szacunek ;-) ale facet babe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego po barkach i tak tego pewnie nie czuje:) i wkurwil sie strasznie:P ale za 5 minut juz bylo ok:) i co lepsze, zaczal mnie przepraszac za to co powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja mojego raz kopnelam w dupe :-) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex dostal z plaskacza w ryja :D wtedy zalowalam tego, ale z perspektywy czasu uwazam, ze zajebiscie mu sie nalezalo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i ja mojego tym grzebieniem:P ale szczerze to juz nawet nie pamietam czy trafilam czy nie........ no to juz bylo glupie:D ale chyba nawet zly o to nie byl:P:P smial sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet cherry ten grzebien byl niezly :p powinnas kandydowac do konkursu pod tytyulem "jakim najdziwniejszym przedmiotem walnelam swojego faceta" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
taka jedna- musisz cos z tym zrobic. nie obraz sie, ale moze przyda ci sie pomoc psychologa? pozawalasz, zeby on rzadzil Twoim zyciem. nie zasluzylas na to, by byc bita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie :D a niech sobie wklejaja ile chca i co chca, nawet swoj tylek :D:D:D a z konkursem ci sie udalo hahahaha:) jak cos beda oglaszac to sie zglosze:P grzebieniem:D - tego jeszcze nie bylo:D jak sobie przypomne jakies smieszne wydarzenia jeszcze to dam znac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dziewczyny dajcie spokoj. przeciez bursztyn juz tu byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie ja tez go mam, tyle ze w kremie, tzn do sparowania w buelce:P:P popieram, jest ok! a mi sie rzadko podobaja balsami, zawsze mi cos w nich przeszkadza a ten moge pochwalix:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioleczek no wlasnie nie, jest bardzo delikatny! oczywiscie maly zapaszek zawsze bedzie, wiadomo....a ja jestem przewrazliwiona na punkcie smierdzacych samoopalaczy, bo juz takie mialam i byly beznadziejne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze dodam ze zawsze nienawidzilam takich balsamow opalajacych a ten jest naprawde ok:):) jeszcze czeko uzywa L'oreala braz.ale to ona musi ci powiedziec czy jest ok:) ale jesli go uzywa to pewnie jest wporzadku:) nie ma mnie, bede za tydzien :D:D:D (piwko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołeczek nie polecam Dove brązującego pozostawia plamy na skórze i ubraniach. za to odpowiada mi holiday skin Johnsona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×