Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czeko*

Chłopak mnie zostawił - jak dalej żyć?

Polecane posty

Nie zapominaj o oddychaniu bez tego się nie da :P a i pić dużo płynów trzeba bo można się odwodnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik Wasz usunięto
...a tak w ogóle, to fajnie sie Was czyta:)...Bursztyna nie!... Pozdrawiam i reaktywujcie sie w takim razie dalej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko dostalam zaprosze nie do pabianic wiec przy okazji jak bym byla moglabym wpasc do Twojej wsi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ja ide spać:P zastanawiam sie ile bedzie tutaj trwał spokój:O i prosze jutro o 11.00 trzymać kciuki za mnie buziole👄 pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie należe do żadnej ekipy ...pojawiam sie na Kafe troche tu bałaganu narobie i znikam gdzies w realu a potem znów taka tradycj chyba hihihih WITam w waszych progach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komp ma dauna:P:P weszlam na forum bralam sie za pisane a tu jeb wylaczyl sie:/:/ i wczoraj gadalam z pozostawiona na gg i co?? tez jeb wylaczyl sie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naturalny mam ciemny, ale kiedys bylam blondynka, jak mialam 15/16/17 lat :P:P pozniej chyba tez ale moj men mi caly czas gadal ze w naturalnych lepiej i mam swoje:) juz nawet zdrowe:d:d ale ostatnio ogladalam taka saszetke na 6 myc kolor wisnia i nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecice co moj chopak jest dziwny on mnie straszie lubi w krótkich wlosach wystrzepionych i postawionych najlepiej jak ta z pussy cat dolls taika jasniusienka blondyna w krotkich:P a zawsze myslalam ze faceci lubia dlugie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×