Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czeko*

Chłopak mnie zostawił - jak dalej żyć?

Polecane posty

Gość salamandra plamista
ja bardzo lubie Dove. swietnie nawilza skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam dove ale ogórkowy:P mialam holiday skin i dla mnie masakra tak samo jak nivea i samoopalacz la roche posey ;/ wrrrr smrodek po kapieli nawet był;/ bleeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie kremiki do buzki uzywacie? ja mam loreala nutribronze i loreala happy derm ale srednie sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam wszystkich mozliwych produktow La roche posay- sa rewelacyjne! bezzapachowe, nie uczulaja i super dzialaja.....zel do geby, krem, balsam, krem na noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja uzywam Garniera na pierwsze zmarszczki- tak tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Hej dziewczyny! własnie zerwal ze mna chlopak bylismy ze soba potora roku. a dokladnie jutro byloby poltoraroku i jeden miesiac Trudno mi sie z tym pogodzic zostawil mnie z powodu malej klotni a ja tak bardzo go kocham! pisalam do niego i nic ale wczoraj postanowilam ze wyjde mu na przeciw i spotkalam sie z nim mimo tego ze on nie chcial, potraktowal mnie bardzo zle ja plakalam przepraszalam obiecyuwalam ze sie zzmienie a on mowil tylko zebym dala mu spokoj odpychal mnie a przeciez jeszcz epare dni temu bylismy najszczesliwsza para na swiecie czy to mozliwe eby tak szybko sie odkochal? pozniej powiedzial bym dala mu tydz czasu, ze musi wszysko przemyslec ale nie gwarantuje ze do mnie wroci jego przyjaciel powiedzial mi ze moj byly powiedzial mu ze ciezko mu bylo sie ze mna rozstac ze sam nie wie czy chce zyc beze mnie... jezeli bylo mu ciezko to dlaczego to robi? sama juz nie rozumiem... dam mu ten tydz... ale nie wiem cyu jak on bedzie chcial do mnioe wrocic to ja to zrobie nie wiem cy potrafilabym mu zaufac ponownie a cpo wy byscie zrobily i co myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamndra jak on sie nazywa?? ja widze juz zmarszczki u siebie moja mama powtarza ze to przez opalanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski:) Dzisiaj po wejsciu juz zauwazyłam, że piszecie tuttaj znowu:DWięc spoko wodza,dołaczam do Was😘 I nieźle się teraz wkurwiłam:/ Mój men kazał mi wysłać ze swojego konta maila,ja wchodze na jego pocztę,a tam widze, że zalogował się na sympatii:( kurwa co to ma być??Oczywiscie juz znam hasło i będę kontrolować czego on tam szuka...ale i tak się wkurwiłam:(I zalogował się w zeszły weekend, żebynie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam bambino:):) i jest najlepszy jakikolwiek mialam:) kiedys uzywalam garniera ten czerwony, ale strasznie smakowal:/:/ ten jest rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka a pytałas go dlaczego to zrobil? moj ma fotke ale mowil ze nie korzysta ja wole nie wchodzic na jego konto bede zdrowsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam go na razie,bo może tak tylko z ciekawości,nie wiem kurwa:( Tylko po chuja to zrobił,skoro jest ze mną teraz? Kurwa mać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zrobily straszne bruzdy tak zwane nosowo-wargowe ( od usmiechania)....cholera, jaki bedzie dobry krem na to? myslalam o takim na zmarszczki mimiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka a moze specjalnie to zrobil, zeby Cie przetestowac??? bo przeciez pozwolil Ci wejsc na swoja poczte, wiec doskonale wiedzial, ze to zobaczysz.....ja mysle, ze On chce zobaczyc Twoja reakcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja już nic nie wiem, może mnie w chuja robi czy co?:( Poza tym znalazłam też, że miał konto na bajer.pl, a tam paredziesiąt "ulubionych" zdjęć jakis lasek, co prawda ostatnie dodał w 2006 roku,ale logował się w ten sam dzień co zalogował się na sympatii.Ale to konto mu usunęłam,bo się wkurwiłam:( i co ja mam teraz zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
ehh widze ze na Tym forum nie mozna dostac odpowiedzzi w temacie... ide szykac dalej:) Trzymajcie sie i rozmawiajcie o tych kremikach itd:* Grunt to to ze ktos Cie zrozumie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka o cholera...........:o to moze lepiej bedzie na spokojnie z nim o tym pogadac?? bo bez sensu, zebys sie gryzla z myslami....zobacz, co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie nie sądze, by zrobił to specjalnie...Dostał tyle nowych maili, ze te wiadomości były na kolejnej stronie,więc pewnie myslał, że nie zobaczę...Trochę się załamałam,kolejny raz się zastanawiam,czy moge mu ufać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
Garnier Skin Naturals Stop Anti-Ageing Moisturiser anioleczku tak sie nazywa po angielsku. jest naprawde skutecny. jak zerwalam z chlopakiem, postarzalam sie o jakies 10 lat, wiec mozna powiedziec, ze ten krem pomogl mi 'wyjsc z dolka' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolnk ja ci powiem ze tu chyba kazda miala tak ze nagle z dnia na dzien cos sie zjebalo:( najlepsza oiczywiscie nazsa rada to nie pisac nie dzwonic nie plaszczyc sie przed nim!!!! ja do mojego potrafilam nic nie napisac przez 3 miesiace......... teraz to juz 6 miesiecy minelo, ale on pierwszy sie odezwal i nadal staram sie wytrzymywac aby to on pierwszy pisal, mu tu wszystkie dlugie stazem juz jestesmy i wszystkie doradzimy ci to samo, zebys pierwsza nic sama od siebie nie robial bo dostaje sie efekt odwrotny:/ nie sadze aby facet jesli kochal potrafil nagle sie odkochac, oni zrywaja bo tam im czasem wygodniej, zamiast rozwiazac problem oni przed nim uciekaja, ty nic sama od siebie nie rob on zerwal, on musi sam od siebie wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie I co mi da ta rozmowa?On się wyprze, powie, że z ciekawości,a tamta strona to juz przeszlość:( Kurwa,juz mi się odechciało wszystkiego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie idz!!!! dostaniesz odpowiedz, tylko baby sie wkrecilyw kremy hehe:):) buziole malenka, ale byl sie wkurwila ozesz ty:/:/:/ sympatie to niech se w gacie wsadzi albo bajer.pl blahahaha durny czy jaki????? albo specjalnie, tak jak nie ma mnie napisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka ale na sympatii zalozyl sobie tydzien temu, tak? czy zalozyl wczesniej a logowal sie tydzien temu? ja mysle, ze i tak powinnas sie go spytac, zobaczysz co powie i bedziesz mogla wtedy cos zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
malenka nie sadzisz, ze to sa pierwsze sygnaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie No na sympatii tydzien temu... salamandra Ale czego sygnały?przecież kuźwa dopiero co wróciliśmy do siebie:( Co on odpierdala??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi tylko jak kuźwa z tego paska do góry usunąć wszystkie odwiedzane strony,bo nie umiem??a tam jest ten bajer srajer i nie chcę,by on to widzial,że tam wlazłłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azdagdzam sie z NIe ma mnie: powinnas zapytac bo bedziesz analizowac:/ Krolnk kurcze bardzo zle ze po tym co Ci nagadał to zadzwoniłas daj mu ten tydzien zeby ochłonął i podjął decyzje oni musza troszke pomyslec, nie zdziw sie jak bedzie przez ten tydzien chlał z kumplami:) trzymaj sie i w razie checi dzwonienia i pisania pisz tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×