Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona żaba

nie wysłal mi zyczeń

Polecane posty

Gość a wiedzial ze masz urodziny
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinskaaaaaaa
chlopak okazal sie bardzo delikatny, pewnie dobrze wie, ze dziewczyny nie obchodza urodzin, bo nie chca ujawniac ile maja lat!!! Zamiast na niego narzekac, docen jego poczucie taktu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie pytaj czy mu sie podobasz xD ale mozesz spytac z lekkim zalem jakby czemu na imieniny wyslał a na urodziny nie , pytanie normalne a cos wiecej moze bedziesz wiedziec po tym jak odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotaklekota
no proszę Cię...tylko nie to...po chooooj go bedziesz pytac???jakby chciał to by wysłał, nie bądz kobieto załosna....nie podobasz mu się to nie wysłał, nie myśli o tobie i już...proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekotaklekota, niekoniecznie tak musi być, moze zapomniał czy cos, kto to wymyslił ze jak kobieta zapyta o taką rzecz to jest to żalosne albo ponizające :O jestem facetem a nie pojmuje tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz kurffaa chuj mnie strzela kiedy czytam jak dziewczyny się poniżają przed facetem. gierki, szmerki, inteligentne pytanka :o kurffa ! wysłał na imieniny, to na urodziny już nie wysyłał. może na dzień kobiet też ma ci kartkę wysłać? a na dzień matki twojej mamie kwaity od razu kupić :o trochę szacunku do siebie i zrozumienia kobieto ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotaklekota
no dobrze ale nawet jeśli zapomniał to co....kuźwa ma jakiś obowiązek wysyłać obcej lasce życzenia nawet jakby mu tysiąc razy przypominała...no sorry ale laska chyba myśli że jest pępkiem świata w takim razie jeśli ma nadzieję ze koleś nie spi przez nią po nocach i tylko obmyśla jakie jej życzenia wysłać...bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotaklekota
żaba ...wiesz co zapytaj jeszcze czemu ci nie kupił prezentu...żenuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a de ha de
PEWNIE JUZ MU SIE INNA PODOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona żaba dziękuję, miło słyszec :) blekotaklekota nie dramatyzuj :O zbyt nerwowa jestes xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotaklekota
nie dramatyzuję ....ale mnie ponosi jak czytam takie wypociny głupich lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bordeaux
blekotaklekota ^^ popieram... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialem niejeden problem który mi sie wydawał dość duzy a jak mówilem o tym osobie postronnej to sie smiała ze mnie ze mam taki głupi problem. teraz sam sie z tego smieje xD , jak sie patrzy z boku to człowiek mysli inaczej a jak jego to dotyczy to czasem jak nie ma problemu to człowiek go sobie wyolbrzymi :O dziwne ale prawdziwe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę się pogubiłam z tym chłopakiem od jakiegoś czasu odniosłam wrażenie, że mu się podobam, problem jest taki, że miałam chłopaka i on nic nie robił co tylko dobrze o nim świadczy, mi sie nie układało ze swoich chłopakiem i się rozstaliśmy, to było jakiś czas temu i teraz chciałabym się spotykać z tym który nie przysłał mi życzeń, tylko on nie wie, że jestem sama nie wiem co mam zrobić, ale nie chcę mu się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet sie narzuca dziewczynie to normalne jest a jak na odwrót to źle,ech ja wiem ze tak mysli częsc kobiet, ale czekac na jego pierwszy krok to ..mozesz sie nie doczekac. Zainicjuj spotkanie i pogadaj, coś kombinuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a de ha de
zielona zabko a ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×