Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotnam

MOJ IDEALNY ZWIAZEK-KONIEC!ROZPACZ!KLAMSTWO!

Polecane posty

Moj narzeczony ostatnio przyznal sie,ze oklamywal mnie przez caly ok,ze bylam jego pierwsza dziewczyna. Wczesniej robil to sam,zanim jeszcze byl ze mna i trwalo to bardzo dlugo bo od pierwszej klasy podstawowki i bardzo czesto. A mowil mi ze nigdy niczego takiego nie doznal. Mowil,ze jak poznal mnie to sie zmienil i juz tego nie robil,ale ja sie boje,ze wcle tak nie jest i kiedys znow do tego wroci. Czuje sie oszukana,a to byl taki idealny zwiazek.Nigdy sie nie klocilismy,mielismy sie niedlugo pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi
babo , o to,ze walil konia? i co z tego ???????????? pfffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na skraju rozpaczy i prosze nie pisac nie na temat i tym podobnych uszczypliwych komentarzy. Nie wiecie co to znaczy zostac oklamanym kilka mies, przed slubem przez ukochana osobe,a ktora sie chcialo spedzic cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
niezłe, niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o jakas pomoc. Nie chce juz zyc. To byla jedyna osoba na swiecie, ktorek moglam zaufac. NIe chce zyc!!!!! Po co? i tak caly swiat klamie o rany. Chce sie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze,niech tu wejdzie jakas normalna osoba i cos mi poradzi, o mam robic, nie hce slubu, nie chce jego, brzydze sie nim. Ja tez nie chce zyc. Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Jeżeli się nie masturbowałaś wcześniej, to lepiej odejdź od niego dla jego dobra, dziwolągu bez libido :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dziwolagu? Uwielbialam si kochac z nim. Ale od kiedy mnie klamal wszystko sie zmienilo.Nie wiem,czy jeszcze bedziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgy657
chyba cos nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeebie
ale ty jestes pusta skoro twoj men napieerdalal kucyka to bylo mu robic za kazdym razem laske i nie mialabys problem:classic_cool: ach to dzisiejsze gimgówno ale maja problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosilam tylko normanlne osoby o wypowiedzi a nie takie jak dotychczas wchodza na ten topik i nie maja nic madrego do powiedzenia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet mnie nie znasz,a obrazasz i oceniasz,kiedy w dodatku jestem na skraju zalamania nerwowego i nie chce juz zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci przeszkadza ze
sie onanizowal? :O kazdy to robi i to nie jest zdrada nie wszyscy sie do tego przyznaja to nie seks ile ty masz lat dziewczyno? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie okropni i zebys wiedziala,ze sie powiesze juz mysle o tym. Jestem zalamana. Ale nie m to jak kopac lezacego!!!!!!!!!!!!! dziekuje za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci przeszkadza ze
dziewczyno uspokoj sie! nigdy sie nie dotykalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze byl dla mnie idealny. Myslalam ze bardziej fascynuje go milosc ze mna niz wlasna reka. Co w tym pociagajacgo? Co go podnieca w wlasnej rece???O rany czuje sie tak oropnie...przez rok mnie oklamywal,ze jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo liczysz sie
tylko ty dla niego po co roztrząsac coś czego nie było ? ??? przecież sama sobie i w swojej głowie robisz zamieszanie które jest zupełnie niepotrzebne ''' powiedział prawde i co teraz ? wolałabys gdyby to robił z prostytutkami ?> pomyśl kobieto przeciez normalny zdrowy mężczyzna musi to robic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMIENNA
ale on jest idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaa super provokejszyn
:classic_cool: 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotnam no logo
piszcie dalej odpowiedzi już rozpędzam skóre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo liczysz sie
a jaki wg Ciebie to ideał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo liczysz sie
ludzie to lubią sobie robic problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to bylo.To sie stalo. Caly czas mam w glowie to,co zrobil. Wyobrazam to sobie-jest mi niedobrze.NIe chce zyc. Wiem,ze powiedzial prawde,ale oszukiwal mnie wzesniej. Myslalam ze jest idealny i ze tylko ja go podniecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam byc dla niego najwazniejsza. Niby mowi,ze odkad mnie poznal juz tego nie robi,ale jak mam mu wierzuc skoro mnie oklamal? Nie chce tego slubu.To malbyc najpiekniejszy dzien w moim zyciu. Skad mam wiedziec ze kiedys do tego nie wroci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo liczysz sie
wtedy nie miał kobiety a potrzeby miał więc nie rozumiem o co ci chodzi ? odpowiedz mi : czy chciałabys usłyszec od niego : stawał mi kazdego ranka i biegłem do burdelu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×