Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

CZY Dobrze to zrobilam??????????????????????????????????????????????????????????

Polecane posty

to zrobimy tak ja napisze mojom poczte a ty mi wyslesz fote a ja tobie potem masc:D nikokomu nie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki nie jestem serio ,to co wyslesz mi tom fote prosze nikomu nie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bledy robie bo nie mam polskich znakow ,lub temu ze nie patrze na monitor a lat mam napewno troszke wiecej niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj jakis powod zeby mi tego niewyslac;) napisalem ci ile lat mam ,zrobilem ci masc :D a sama pisalas ze jestes ladna tylko cos cerom nie tak:D no pokaz tom fote ,ja nikomu nie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka masc zrobiles???? tamto co napisałes??? pzreciez to jakies zarty :P nie wysle bo dasz je do neta i bedzie a fakt faktem jestem piekna mam sliczne rysy swietna figore tylko te jasne piegi mi niszcza zycie :O:O:O:O gdyby nie to mialabym kazdego faceta, na powizenie nie narzekam tylko na razie sie powstrzymuje od zwiazków bo co jak rano zobaczy mnie bez pudru :O:O:O hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno po co mialbym dawac twoje foty na neta pomysl pokazesz mi tylko twoje foto ,ja tylko zobacze czy masz rzeczywiscie az taki problem i ci powiem co o tym sadze a tak to zostaniesz sam z swoim problemem nie bede smial naprawde bo cos mi sie wydaje ze panikujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pudrem nie zakryjesz całekiem ale od razu cera jest ładnijsza jak mam puder, a jak mam foty i mi widac piegi to usuwam te foty i zostawiam tylkk te na których nie widac :D::D i wygladam bosssko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie smiem watpic:D dajesz to foto co ci szkodzi mnie nie przekonaszz na slowa a pisac to kazdy moze ze jest boski i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz ma jebane kompleksy:D i wstydzisz sie pokazac swoje foto dobra to jak bedzie dam ci masc ,a ty mi foto co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kurwa mam jebane kompleksy ale tylko z powodu piegów!!! nie nawidze ich sprzedałabym dusze diablu zeby tylko znikły!!! suki jebane!!!! gdbyby nie one mialabym kazdego faceta przystojnego bogatego ,, malo takich???? juz teraz podbijają do mnie a ja co .... :O:O:O nie moge bo .... :P i tzreba to zmienic .... dobra dawaj tą recepture :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×