Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

Zabilam zwierzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kroiłam te liscie pietruszki zerwane z ogródka, wzielam wielki nóz i kroje a tam przekroiłam na kilka czesci slimaka :o chyba to byl slimak :O bo co innego :o biedny :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję :):) zeby mu niczego nie barakowalo:):):) kochany ślimaczek :):):)mam nadzieje ze mi wybaczy :P bo ja glupia nie umyłam wczesniej lisci a tak to bym sie kapła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :( kazde zwierzę czuje :( dlatego mi go szkoda :( ze zginął z moich rak :( ja nawet muszki nie zabiję a co dopiero takiego kochanego slimaczka :(:(: to był wypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca z dlugim stazem
Ja kiedys sasiadowi przejechalam kure...niestety zdechla. Myslalam zeby wrocic i ja zabrac do domu na rosol ale nie wzielam bo moj byly byl wegetarianinem. Pozatym nie wiedzialabym co z ta zdechla kura mam zrobic zanim trafi do gara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja juz mam wiecej trupow za soba :( 2 male kaczki zginely spod mojej nogi i jedna wieksza kaczka zginela pod samochodem ktorym jechalam... i raz moj pies chcial wyskoczyc z okna przeze mnie ale zdazylam go zlapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaaaaaaaa
jak mozesz pisac ze jest w niebie skoro nie wierzysz w Boga ??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt.małe kaczki są nieobliczalne. Tak jk małe koty, mój co chwilę wpada pod nogi. Dobrze, że nauczyłam się uważać na niego.I notorycznie pcha się w pysk mojego psa. Na szczęście on uważa się za jego tatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×