Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fejgusona

zwymyślałam koleżankę w pracy publicznie aż się popłakała

Polecane posty

Gość fejgusona

koleżanka w biurze ogólnie jest dla mnie bardzo niemiła, zazdrosna o wygląd, o sukcesy i o powodzenie.Zaczynała rozpuszczać plotki na mój temat i buntować ludzi przeciwko mnie. Gdy publicznie przy wszystkich zwróciła mi uwagę o jakąś pierdołę, skierowałam parę nieprzyjemnych słów do niej (nie krzyczałam tylko kulturalnie) a ta się popłakała przy wszystkich. Jestem z siebie zadowolona, zasłużyła sobie na to. Czy to źle że płacz i lament mojego wroga sprawił mi przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś ,,Czy to źle że płacz i lament mojego wroga sprawił mi przyjemność ?,, odpowiedź brzmi - nie, ale skoro ona się popłakała przy wszystkich to Ty w oczach innych wyszłaś na idotkę, nawet jeśli powiedzieli czy zachowali się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejum polelum
jutro okaze sie ze to ty jestes "ta zła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejgusona
nic jej nie zrobiłam krzywdziła mnie mówiąc o mnie złe zmyślone rzeczy kobiety są straszne zasłużyła sobie na publiczny ochrzan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fejgusona, jeszcze wiele musisz się nauczyć... ale pozdrawiam, ciesz się dzisiejszym dobrym samopoczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomiałaś o tym, że babskie łzy mają czarodziejską moc. Niedługo sie o tym przekonasz w sposób wyjątkowo niemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Bardzo dobrze, tylko nie trzeba było jej wyzywać cicho, tylko głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllslslslslsl
Jesteś bardzo głupia. To ona zyskała w oczach otoczenia a ty straciłaś. To ty wyszłaś na podłą sukę. Ludzie nie wiedzą, co ona ci zrobiła, za to wszyscy widzieli jak otworzyłaś sobie na nią pysk i doprowadziłaś do łez. Rozegrałaś to baaaardzo dobrze, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejgusona
żaden mężczyzna mnie w życiu nie skrzywdził tak podle jak robi to kobieta ale nieuogólniam dlaczego niektóre są tak zawistne ? Co nimi kieruje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejgusona
w biurze wszyscy znają nasz konflikt więc nic nie było tajemnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejgusona
Ona rozpowiadała w biurze, że była wielokrotnie świadkiem wynoszenia przeze mnie z firmy papieru toaletowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiś papier firmowy z drukowaną opowieścią w odcinkach, bo mi facet przyniósł za 18 zł tyle papieru,że gdybym był rzeżnikiem to bym pasztetową, robił i sprzedawał w biurze. Jeśli w biurze pracują faceci to w ich oczach jesteś taką suką burą, choć w oczy to ble ble jako to , a poza o to ta suka bura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllslslslslsl
Boooooh "Ona rozpowiadała w biurze, że była wielokrotnie świadkiem wynoszenia przeze mnie z firmy papieru toaletowego!" Wiesz co, jak dla mnie jesteście obie siebie warte: dwie głupie, małostkowe, kłótliwe suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejgusona
nie wiem o czym bredzisz blondyn a ten wyżej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejgusona
Mało tego, że zrobiła ze mne złodziejke papieru, to jeszcze rozpowiadała że ja pijam herbatki przeczyszczające i ostrzelane kafelki w toalceie to moja sprawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
I wiesz co, żyję na tym świecie już duuuuuuuuuużo lat, trafiałam na różnych ludzi i zaiste różne wredne osóbki miałyby mi czego zazdrościć. Ale wiesz co, do konfliktu potrzeba dwóch idiotek, vel suk. A ja się nigdy nie dałam wciągnąć w takie idiotyzmy. Jak ktoś ma coś do ciebie, to go obchodzisz szerokim łukiem, jesteś grzeczna ale chłodna i trzymasz dystans. TYLE. Ploty, obgadywania i pyskówki przy ludziach - sorry ale tylko głupie i prymitywne osoby zniżają się do czegoś takiego. Tyle o tobie sądzę, autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
Co nie zmienia postaci rzeczy, że jesteś małostkową, kłótliwą i wredną suką, autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, podszyw świetnie się bawi a głupole dali się sprowokować trochę inteligencji ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
I jak ty sobie wyobrazasz ciąg dalszy? Wyżyłaś się na niej i upokorzyłaś przy ludziach, i co, sądzisz, że to załatwi sprawę? Pracujecie ze sobą i będziecie się dalej widywać, tak? Teraz ona będzie szukała odwetu i tak dalej, dwie bure suki będą się żarły ku uciesze biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
Głupolem jesteś sama, kłótliwą durną babą bawiącą się w podgryzania, podjazdy i pyskówki w pracy. Jak dla mnie ŻENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRATATATAtatata
sellalala własnie pokazałaś swój poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
Po prostu wiesz, napyskowanie na koleżankę przy ludziach nie ma nic wspólnego z pojęciem "klasa". Zeszłaś do jej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
I najwyraźniej jeszcze jesteś z siebie bardzo zadowolona i szukasz publicznego poklasku. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejgusona.
Nie wiem, czy grzecznie zachowałabys się wobec osoby, dzięki której całe biuro w tym faceci, żartują na temat ciśnienia z jakim sie wypróźniasz oraz stopniu zabrudzenie kafelek w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
A powód tych waszych podryzań jest zapewnie niewiele inny od podszywu na tamet papieru toaletowego. O co poszło, że ona powiedziała że masz duży tyłek? A może powiedziała, że masz krzywy nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw było wszystko ok, że mam rację i dobrze zrobiłam później podszyw zaczął się bawić i pisać o kłótniach o papier toaletowy wzieliście to za oryginał i zwyzywaliście mnie powiedziałam że to podszyw a wy już nie chcecie przyznać się że głupio napisaliście więc dalej krytykujecie też jesteście kobietami, gdyby jakaś was krzywdziła tak podle to niereagowałybyście ? i co w ten sposób osiągniecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellalala
Podszywaczu już spasuj, zaczerniła nick, więc nikogo więcej nie nabierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×