Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jj677567

Dlaczego mężczyzni podchodzą totalnie inaczej do związku?

Polecane posty

Gość jj677567

Zauwazylam pewną prawidłowość: przeciętna kobieta odwoła spotkanie na którym jej zależy - dla swojego faceta, a przeciętny facet zrezygnuje ze spotkania z kobietą by zrobić coś na czym mu bardzo zależy. Obiektywnie patrząc to męskie podejście jest bardziej "zdrowe" i nie musicie pisać tego - bo to każdy wie. Ale dlaczego jest tak jak jest? Macie na to jakąś teorię? Kobieta jest w stanie poświęcić dla mężczyzny o wiele więcej niż on dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czccssd
Bo nie jestescie i nigdy nie bedziecie dla nas najwazniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne...
niestety u mnie w związku jest inaczej.. czasem nawet wydaje mi się, że jestem obojętny mojej partnerce, choć ona oczywiście przeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z punktu widzenia kobiecie bardziej opłaca się zdobyć i utrzymać samca na stałe niż facetowi zabiegać o kobietę... w końcu to ona chodzi w ciąży i jest wyłączona z obiegu to ktoś musi ją utrzymać :D a facetowi to rybka może zapłodnić i z 10 pod rząd biologia :D :P ;) :classic_cool: :O zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj677567
Nie wiem czy zgadłeś, chociaż coś w tym jest :) Ja dodałabym jeszcze: bo kobiety są inaczej wychowywane, są pod większą presją by zdobyć i utrzymać partnera przy sobie niż mężczyzni, dlatego bardziej się poświęcają. No i chyba dochodzi coś z romansideł którymi kobiety są szpikowane - tam dokonuje się wielkich poświęcen i kochana osoba zawsze jest najwazniejsza - i one własnie tak wyobrazaja sobie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbgb
Może dlatego że nie wychowano mnie abym była w związku z mężczyzną a może dlatego że nie czytam romansideł - nie poświęcam się w związku. I także może dlatego mój partner mnie szanuje. A kobiet jak opisane nie znam i nie interesują mnie ich problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo kobiety mają największą satysfakcję z ciosania kołów na męskiej głowie... Inne hobby tylko sobie wmawiają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×