Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

ja wlasnie wrocilam do domku:P bylam na masazu i w aptece :P a teraz troche poszperam w sieci :) a u Ciebie co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna_ja_____ cwaniaro;P na masaz chodzisz, może razem się wybierzemy. Wiesz udka mnie juz nie bolą, ale chciałabym sie trochę zrelaksować:PPrzyznaj się gdzie chodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę siedzę na kompie, ale na kafe mało zaglądam:(. Musze sie trochę pouczyć na egzamin który mam w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. deko - kto Ci w to uwierzy? jestem ja werthers oryginal - tego sie nie zapomina od dziecinstwa. ;) cicho tu i pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi a do takiego faceta chodze,bo plecki mnie boola czesto,niestety taka mam prace ze ciagle mi dokuczaja i musze sobie czyms ulzyc,zwlaszcza jesli nie ma zadnych meskich dloniw poblizu (:() :P R____ ostatnio pusto strasznie...brzydulka pewnie swietuje juz przybycie swojego Mezczyzny,a reszta to niewiem,poobrazali sie czy co :/ eh...moze wroca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei Cie zaskocze i moze rozczaruje,ale nie znam..nie ogladalam ani raz :P jakos mnie nie ciagnie zeby obejrzec...:P wiec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz na www.google.pl ;) ja ogladalem raz. nie pamietam, a nie chce wprowadzac Cie w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) odpowiadam.. jeszcze nie jestem w objeciach morfeusza,ale za chwil kilka sie w te objecia rzuce :P a Ty co ?spac nie mozesz? Ps.szkoda ze to nie jakis prawdziwy "morfeusz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_____ lecem juz spij dobrze i pamietaj tez o mni :) :* burzowy :* tusi:* brzydka :* deko :* czwóreczka :* wkurzona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhmm to usiadz prosto, jak bedziesz tak siedziala z boku to Ci sie kregoslup skrzywi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×