Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość złośliwa w..
podszywy Nas nie rozdzielą👄 ide pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R__ uciekam juz bo padam :/jutro sie odezwe :) a jesli bedziesz mial ochote napisz e-mail :P pozdrawiam i kolorowych snow zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Nie podszywać sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
dopiero siem przekonacie jaka jestem złośliwa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
od jutra pisze tylko na pomarańczowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ja - moze z rana bedziesz miala jasniejszy umysl? ;) dobranoc. to kto zostal? brzydka? nie, brzydka pewnie odbija sobie caly ten czas rozlaki z facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
pięknie się złościsz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jesli bedziesz mial ochote napisz e-mail " a co to ten e-mail? bo ja na bakier z komputeryzacja. ;) e-mail - napisalem. to jakies haslo? piszesz e-mail i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fajna-fajna nie?z innego topicu.zyciowa..\" nie uzywam innych nickow niz fajna ja. hm i nie przypominam sobie zebym cos o moich perypeiach milosnych pisala gdzies..:P na jakim topiku widziales taki moj wpis?? a jesli chodzi o e-mail..to udajmy ze nie bylo tej wiadomosci.. pozdrawiam i milego dnia zycze :] pozdroo for all..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. widze ze nadal jestes wpolmrocznosci;) \"fajna-fajna nie?z innego topicu.zyciowa..\" fajna(do Ciebie) - fajna nie?(pytanie o stopke) z innego topiku(z innego topiku) zyciowa(zyciowa) nie napisalem ze Twoja. napisala to pewna kobieta o kobietach, na innym topiku. \"nie uzywam innych nickow niz fajna ja. hm i nie przypominam sobie zebym cos o moich perypeiach milosnych pisala gdzies.. na jakim topiku widziales taki moj wpis??\" zgadza sie. to nie Twoj wpis. \"a jesli chodzi o e-mail..to udajmy ze nie bylo tej wiadomosci..\" ale ja ja caly czas widze. ;) pozdrawiam i milego dnia zycze :] pozdrawiam rowniez i rowniez zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuette
Typowo męski punkt widzenia, co do komplikacji wszystkiego przez kobiety, ale chyba coś w tym jest. Stopka R... jest niezła. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ja czesc .. brzydulka :* R___ :* burzowy :* tusi :* czwóreczka :* R___ a mnie to juz nie pozdrowisz ?? ale jestes fajna...jak nigdy tego nie robiłem tak dzisiaj to zastosuje:P FOCH:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuette - to są słowa pewnej mądrej kobiety.. chyba że chodzi Ci o nazwanie po imieniu, czasu w którym zyjemy? brat - oczywiście. \"..środkowym palcem pozdrawiam wrogów..\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, ni ejestem typową kobietą tzn kobietą ze stopki:P jak kolwiek to brzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chouette
R... oczywiście chodzi mi o opisanie czasu, w którym przyszło nam żyć. Co do mądrej kobiety........ a któżby inny, jak nie kobieta mógłby wypowiedzieć takie słowa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie :*:*:* R___ no dzieki wielkie za wytlumaczenie :P faktycznie zakrecona bylam :P ale raz nie zawsze :) stopka faktycznie fajna :) brat niedzwiedz moje pytanie odnosnie pozdowien bylo do sympatycznego kolegi R____ a nie do Ciebie :P zauwazylam ze nigdy nie witasz wszystkich obecnych i nieobecnych.. :P ale to juz kazdego indywidualna sprawa,nie musisz mnie pozdrawiac ani witac,akurat z Toba w zasadzie nie rozmawiam wiec jest mi to obojetne...bez urazy oczywiscie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie chce to nie będzie wiecej dla mnie. Znowu dupcia mi urośnie ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak lubię podjeśc sobie wieczorkiem:P mamatylko wyrzuty sumienia że zjadłam dzisiaj gorący kubek. zwykle nie jadam takiej chemi, ale dziasiaj miałam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×