Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

ja lubie - np. serową albo pomidorową tylko ja mleko dolewam a wogóle to chińskie lubie zupki:D ten makaron:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi,raz nie zawsze,dwa nie czesto :D kiedys czesto jadlam gorace kubki lub chinskie zupki,a teraz to naprawde sporadycznie..na poczatku pomidorowa-czasem nawet codziennie,potem zurek,ogorkowa,grochowa...i tak od czasu do czasu sie skusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna_ja__________ zapamiętam na przyszłość że lubisz zboczuś. Jak bedę robiła jajecznice to Cię poczęstuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja na to poradze, ze takie czasy.. kurwizmu? ja staram sie nie jedac tej chemii(goracy kubek) czasem jakas zupe chinska z Łowicza, ;) jak nie ma czasu na przygotowanie czegos tresciwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę własnym oczom, nikogo tu nie ma od rana:( Pewnie pojawicie sie jak pójdę spać, brzydale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) sprawdzamy liste obecnosci: fajna ja? tusi? brzydka ona? deko? wkurzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wiesz jak dla mnie jeszcze jeden kogut yyyy niedziwedz w kurniku to za duzo. ;) ale kokoszki pewnie beda zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heh wiesz jak dla mnie jeszcze jeden kogut yyyy niedziwedz w kurniku to za duzo. ale kokoszki pewnie beda zachwycone." ja tam nie jestem zachwycona! R__ i burzowy wystarcza :P a wlasciwie to R___ tylko bo burzowy nie zaglada ostatnio wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat__ nie mowilam ze Cie nie lubie..tylko ze R i burzowy mi wystarcza :P zamienilismy moze z jedno zdanie,gora dwa..nigdy sie nie witasz z wszystkimi,malo tego kiedy ja witalam Ciebie,nawet nie zwracales na to uwagi,procz tego jednego razu :/ a o rozmowie to nie wspomne.. nic o Toie niewiem,a czytajac Twoje wypowiedzi mam wrazenie ze jestes sreednio sympatyczny,pojawiasz sie nagle,niewiele zdradzajac o sobie i pytasz czemu Cie nie lubie,badz czy mozesz zostac przyjety do stalych bywalcow...tetz tak nagle i wogole.. to nie ja zalozylam ten topic,wiec jesli chodzi o mnie nie bede decydowac kto ma tu byc a kto nie..na chwile obecna nie mam innych \'uczuc\" wobec Twojej osoby... oczywiscie we wszystkim moge sie mylic,bo nikt nie jest nieomylny.. zawsze mozesz probowac przekonac mnie i innych do siebie...to chyb atyle... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia a nie fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurczaczki:P takie koguciki to ja w niedzielę na obiad chrupie:P moje kochane kurki zostawić w spokoju:) ostatnio mały tu ruch:o setuni nie widać, czwóreczka też jakoś nie wpada tusi malutko... co tam u Ciebie fajna? może zdradź mi w końcu swoje imię, bo tak "fajna" to nie za bardzo podoba mi się w zwracaniu do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha. No ja poczytuje. Tylko jakos mam wrazenie ze Pan R... mnie nie lubi.No ale coz,nie mozna miec wszystkiego. Bylam dzisiaj na wycieczce i patrzac na super widoki pomyslalam sobie: Kurcze,fajnie byloby sie zakochac!:) Ale ja jakas taka nieczula jestem:p Milej koncowki niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, że ja Cię lubię:) czwóreczko, jak to nieczuła? bierz chłopaków w obroty i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Burzowy😘 hmm..ale ja nie chce faceta traktowac jak przedmiotu,zabawki. Ja chcialabym sie zakochac,czuc ta radosc w srodku. Chyba za szybko skreslam facetow.Tak jakos mi smutno dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież:) widocznie jeszcze nie ta chwila, albo nie spotkałaś tej właściwej osoby. dziewczyno, uszy do góry:) jak długo jesteś sama, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..ja sie nie zalamuje. Po prostu dzisiaj jakos hormony daja mi w kosc:p No sama jestem od ponad roku,nie liczac propozucji seksu:o ble ble ble Mnie jest teraz dobrze,tylko glupie mysli mam jak sie naogladam duzo zakochanych par hihi;) Mam najnowsza "Mumię" juiii wieczor filmowy sie zapowiada:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc burzowy :* i czwóreczka :* burzowy,a u mnie nic nowego w sumie..tak sobie tu zagladam codzien,ale sam widzisz ze pustki..szkoda ze brzydulka nas nie odwiedza :( i tsi prawie wcale..eh.. nie skomentuje wypowiedzi o 17:09 ;/ ludzie to sa jednak super :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka... ech te hormony:P propozycji? a kto takimi rzuca:o faceci mają jednak nasrane we łbach:o w \"mumii\" takich par raczej nie będzie:) buźka:* fajna... byłem na kolacji:) no pustki, pustki, ale skoro zaglądasz to tez będę:) i co z tym imieniem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×