Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

z laciny to bardzo lubie: ipsa sua melior fama ;> do wieczora. ciao ragazza.(bo nie wiem jak jest w liczbie mnogiej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze kibice byli tu od zawsze. tylko nie jest to forum kibicowskie, to si enie ujawniali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) o rrrany jak to seksownie zabrzmialo mrrrrr... zona brzmienie brzmieniem...ale jaki widok musi byc powalajacy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.:) Wpadlam na chwile...jakos mam malo gadatliwy nastroj dzisiaj. Udanego klikania i nie zapomnijcie tak do reszty o mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim fajna ja_______zdemaskowałaś mnie:P, widze że jestesmy podobne do siebie, wchodzimy na te same topiki:P:). Wczoraj na chwile zajrzałam na kafe bo póżno wróciłam, byłam na ,,skakaniu\'\' trochę dłużej nas przetrzymał i nie zdążyłam na autobus. W domu byłam po 22. Zajrzałam tylko na tamten topic i poszłam spać, byłam wykończona, w sobote znowu idę na skakanie. Uda mnie tak bolą jak cholera, i chyba cos mam z kostką bo troche mi napuchła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto dlaczego Ci smutno, powiedz co leży Ci na serduchu. Będzie Ci lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie..., no ale wiesz tak przy wszystkich?:Pkobiecie nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem się uczyć na błędach, a może potzrba wiecej czasu? ------- jak ja nie lubie jesieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój cały optymizm zostaje wystawiony na próbe w czasie tych jesiennych dni i nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka___:)może to jesienne słoty są przyczyną tego nastroju tusi____________:)no to jakiś masażysta powinien zobaczyć te uda;) deko________:) masz śliczną stopkę:) nie żebym jakąś fetyszystką była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×