Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

dopiero wczoraj tłumaczyłam fajnej, że to taka przyjemna praca postarać się o dziecko:D o Monika to też majowa dziewczyna, 04.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojniutka, nockę przesypia, większą część dnia też, podróżuje wszędzie z nami, mało, że po Polsce to jeszcze była z nami w Pradze jak miała dwa miesiące, a w sierpniu byliśmy w górach na Słowacji, my co prawda nie chodziłyśmy po szlakach ale zwiedzałyśmy Poprad, Stary Smokoviec, Horne Tatry i okolice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dziecko nie oznacza ograniczeń, wiadomo, że jakieś zmiany tak ale tylko na lepsze. Gdyby nie różnica zdań z Kochanie Moje to byłybyśmy teraz w Sharm El Sheik, a tak poleciała tylko moja połowa za którą tak bardzo tęsknię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie 4.05;) To fajnie,warto zabierac ze soba dziecko,bo jeszcze niedawno myslalam ze posiadanie malucha to "uwiazanie" w domu,ze nie mozna sie ruszyc, o jakiejs rozrywce zapomniec na pare lat. A jednak sie da:) To dobrze ze spi w nocy,teraz juz nie musi tak czesto jesc;) Takie dziecko to sama radosc.Wiadomo,sa lepsze i gorsze dni,maluch miewa nastroje itd.ale to wszystko wynagradza nam ten usmiech:) Buziaki dla Zosi,ja uciekam do lozeczka,moj grzejniczek gdzies sobie poszedl i znowu zimno sie zrobilo;) Do poczytania, buziaki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trochę rozłąki nie zaszkodzi, trzeba to przeżyć by móc zatęsknić bo tęsknota to też piękne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..milosc jest piekna:) tylko tyle napisze bom romantyczna dziewczyna i bym sie tu rozkleila hihi Czasem warto zatesknic, wtedy ,kiedy juz znowu mozna sie spotkac..chce sie brac pelnymi garsciami,przytulac i glaskac itd...:) 😍😍😍 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka osobista wypożyczalnia to bardzo droga jest:P fajny taki dzidziuś:) ja chciałbym chłopczyka i dziewczynkę:) zmykam lulać:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czesc..jest ktos jeszcze? neiestety dzis tak pozno dotarlam ale jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy cos tak malo sie dzis wypowiadasz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka___ona dzieki wielkie za buziak od Zosi :) ale fajowo :):):) burzowy dzisiaj milczacy.chyba przeczytal nasze rozmowki i go zatkalo :P hihi jutro,znaczy juz dzis rano zajrze to moze Ciebie zastane to popiszemy sobie :P nie bedziesz zagladac tutaj juz kiedy wroci Kochanie Twe?hm...zajrzyj chociaz od czasu do czasu :P fajne te piosnki :) tez bede sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy,czy zawsze musi byc okazja??ale jak nie chcesz to bedzie tylko taki na dobranoc :P buziak,calowanie..oba przyjemne i tyle :P chyba nikogo juz nie ma wiec ja tez juz uciekam :P do jutra Brzydka,burzowy,czwóreczka i inni bywalcy :) spijcie dobrze i snijcie o pieknych przyjemych rzeczach... no to kolorowych sloneczka moje :D burzowy :*:* i brzydka :*:* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
o to spoko,a ja juz sie pozegnalam :P hihi ale to nic,zrobie to drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
zajrze napewno..trzeba wykorzystac ten czas zanim znikniesz do Kochania swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
tak,zmienna :P nie,nawet nie padam jeszcze :P musze spisac sobie jeszcze przepis na ciasto moje ulubione :P niektorzy mowia na nie "cycki murzynki" inni "pijoczek" :P a mnie tam wszystko jedno,wazne ze pyszne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
w porzadku,nie popedzam ani nie zmuszam :) niebawem tez bede uciekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jeszcze nie zaczelam i jakos nie mam natchnienia szczerze powiem :P gdzies mi sie zrobilo tak nie fajnie..tak smutno... :( eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
wlasnie nic:/ niewiem czemu tak mnie naszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
pewnie tak.. albo to przez te samotnosc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czasem juz nie chce byc...ale co ja moge..zakochuja sie we mnie Ci ktorzy nie wzbudzaja we mnie uczuc.. :/ bez sensu to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×