Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
jesli z kims byc to z powodu uczucia a nie jakichs materialnych rzeczy,albo litosci czy tym podone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
tak naprawde kochalam jeden raz...nawet do niedawna...choc gdzies w glebi moze nadal kocham...nie widze to nie czuje.. :P latwiej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w uczuciach nie ma miejsca na bylejakość, na prowizorkę, prawdziwa mi lo sc nie może być letnia, czasem wydaje się mi, że moja parzy w pięty, rozgrzewa do czerwoności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
za dluga historia by wszystko napisac...tak w skrocie to bylam ta druga..a teraz jestem uz sama dla siebie :P wybral inna,a jakies 2 miesiace temu wzial slub..chcac niechcac trzeba bylo nauczyc sie przestac kochac....a trwalo to dlugooooo jakies 3 lata mniej wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
dokladnie,odchorowac trzeba,mysle ze moze ja juz odchorowalam,aczkolwiek czasami jeszcze mewam watpliwosc..nie zmienia to jednak faktu ze wszystko stracone i trzeba jakos dalej isc przed siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziął ślub, to życz mu szczęścia i zacznij mśleć o sobie, czasem warto być trochę, odrobinę egoistą w pozytywnym tego słowa znaczeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
faktyznie,moze zle ujelam :P wiesz brzydka chyba musze zmienic nick...:P skoro jestem sama to widocznie nie jestem az taka fajna :P moze byrzowy mial wtedy racje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
ja dla siebie jestem srednio normalna :P R.... ta informacja dla wtajemniczonych tylko :D:D a tak serio,poczytaj troche wstecz to sie dowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem wydaje się nam , że to już koniec, dno, ale trzeba tego dna sięgnąć by się móc od niego odbić, to tak w przenośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co to
wszystko jest z lekka dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
hm..moze masz racje... ogolnie staram sie skupiac na czyms innym,ale niestety predzej czy pozniej smutek przychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
co jest dziwne ??? brzydka no..no... niewiem :D:D moze ujme to w ten sposob..nie zawsze jestem normalna :P nawet jesli wygladam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
oj nie licz na to,nie mam pojecia o calkach :P jakos ominelo mnie to podczas edukacji :) i cale szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smutku, Francois Sagane, czy jakoś tak. To normalne, że nie zapomniesz od razu, trochę czasu minie, ale wszystko przemija, smutek też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z nas jest po trochu wariatem, tylko nie każdy potrafi się do tego przyznać, czas, czas i jeszcze raz powtórzę, czas, zrobi swoje, trochę go musi upłynąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
tak,musze przyznac ze ostatnio jestem troche bardziej optymistka niz zwykle :P kiedys zla passa musi miec kres...poczekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, nie przyśpieszysz niczego, na siłę się nie da uszczęśliwić nikogo, unieszczęśliwić i tak i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek ma skłonność do samozłorzeczń i autodestrukcji czy samozagłady jak kto woli:P a Ty koleżanko miła sprobuj to przeczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
niestety ostatnio musialam unieszczesliwic jednego pana,ktory mimo iz mowilam ze nie jestem zainteresowana,ulokowal swoje uczucia wlasnie w mojej osobie wlasnie..bylam zmuszona zamilknac i nie reagowac,bo niewiem czy odpuscilby inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślisz, że łatwo mi pisać bo mam poukładane życie, tyle, że ja swoim 33 letnim mogłabym kilka osób obdzielić, ale to co przeżyłam to moje nikt mi tego nie odbierz, o to jestem bogatsza od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
nie jest to fajne uczucie jak sie kogos "rani",ale nc nie poradze ze ja nie poczulam nic...przeciez to i tak nie mialo by sensu.. z kolei kiedy mnie ktos w oko wpadnie to znow on nie jest zainteresowany i tak w kolo Macieju .. zwariowac mozna ale przeczekam przeczekam,wyjscia nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×